Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan emberrel aki...

Járnátok olyan emberrel aki kivétel nélkül mindenki szerint csúnya, de nektek bejön?

Figyelt kérdés

Az elején én is irtóztam tőle. Nem a külseje miatt(bár az sem tetszett)hanem egyszerűen annyira nem volt szimpatikus, hogy az hihetetlen. De megismertem, és lassan egy év után minden megtetszett benne. A külseje, stílusa, hozzáállása az élethez, minden. És persze nagyon szimpatikus lett. Az elején lekoptattam szegényt, mert akkor még nem tetszett. De azóta is beszélünk és mostanában nagyon sokat gondolok rá. Látom rajta, hogy érdeklem még, tudom is mert mondta, de a haverjaitól tart, mert ők nagyon ellenem vannak, mivel lekoptattam őt. Azt hiszik hülyét csinálnék belőle.

Igazából nem akartam ennyit írni, ez csak úgy kijött. :) Így két kérdésem lenne. Az első, hogy hogy kéne rávezetnem, hogy már nem úgy állok hozzá mint régen? (Egyébként biztos vagyok benne, hogy ezt tudja is, csak fél, hogy megint lekoptatom és tart a haverjaitól akik tényleg nagyon ellenem vannak). A másik pedig, hogy ha netán összejönne minden, bevállalnátok ezt a kapcsolatot úgy, hogy tényleg mindenki csúnyának tartja? Megkérek mindenkit, hogy őszintén válaszoljon. Tudom, hogy csak az számít én mit gondolok, de szerintem nagyon sokan hagynak ki kapcsolatokat azért, mert más nem úgy gondolja. Köszi a válaszokat! 22/L


2011. jún. 8. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, egy férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél.


Én bevállalnám, ez nem kérdés.Hogy vezesd rá?Mond meg neki, azóta sok idő eltelt, te is megkomolyodtál, és szeretnéd ezt a kapcsolatot.

2011. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a második kérdésedre a válasz egyértelmű: igen! Ha szereted , ne foglalkozz azzal mások mit gondolnak. De ha tudod h hosszútávon zavarna , akkor ne ámítsd szegényt.

Első kérdésedre válaszolva, vagy adj félreérthetetlen jelet ( puszi, esetleg csók vagy híd el vhova olyan randiszerűségnek), vagy simán mondd meg neki :)

2011. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is volt ilyen helyzetben, bevállalta. már 3 éve együtt vannak. :)
2011. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy csúnya, még lehet vonzó.

Úgyhogy, igen.

2011. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Más miatt nem érdemes kapcsoaltot kihagyni. 22/F vagyok. A jelenlegi barátnőm 15 éves.Sokan furán néznek ez miatt h ilyen fiatal hozzám. De engem nem érdekel szeretjük egymást. Hozzáteszem nem azért vagyok vele, mert fiatal és tudom szédíteni vagy mert erre bukok.Soha nem volt még iylen fiatal barátnőm(csak 15 évesen:)), vele egyszerűen jól érzem magam, kinézertre és gondolkodásra is jobb mint akármelyik korombeli lány. Szóval ponnt lesz*rom, h ki mit gondol.Én jól érzem magam vele és kész. Az meg h a fiút mások csúnyának látják az egy dolog.Főleg fiúknál.Annál jobb ha csúnya de te még is megszeretted.Vagyis olyan szeméylsége van neki amit nem találsz midne sarkon vagy minden foccimeccsen a szépfiúk közt. Nem azért szerettél bele, mert tömeg srác, hanem azért aki.Ebből lehet csak igazi szerelem. Sok lány am is csak azért szeret bele a fiúkba mert van egyéniségük, nem azért mert úgy néznek ki mint valami filmsztár. Sőt általában ezek okozzák a csalódást, mert olyan majmok mint az sp. Mondom én ezt úgy h jóképű vagyok és jófej :) Persze ez sem igaz :D Csak nézőpont kérdés. Mert ha ezt gondolom magamról mrá félsiker :)
2011. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg az a kérdés, hogy téged zavarna-e, mert mi mondhatunk bármit:) mikor én odáig vagyok egy srácért, fel se merül bennem, hogy mi van, ha másnak nem tetszik, mert az a lényeg, hogy nekem bejöjjön. Viszont azt is tudom magamról, hogy hiába tetszett egy srác, alacsony volt hozzám, és ez (lehet gyerekes módon) engem feszélyezett, így vele nem is működött. Te tudod, hogy mi az, ami téged zavar, vagy sem. Ha úgy érzed, szeretnéd a dolgot, hajrá, hívd el valahová, hogy kettesben legyetek, és vezesd fel neki, hogy az idő során megkedvelted, nagyon szimpatikusnak tartod, és ha még ő is érez irántad valamit, te nagyon szeretnéd vele megpróbálni. De tényleg csak akkor tedd, ha biztos vagy magadban.
2011. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hasonló helyzetben voltam én is. Találkozgattam egy fiúval, akit mindenki (én is) bűn rondának tartott. Az egyik legjobb barátom lett, de közben visszahallottam, hogy nagyon belém zúgott. Ő viszont nem adta ennek jelét, nagyon okosan, mert azonnal lekoptattam volna. Végül egy piálós estén mégis egymásba gabalyodtunk, amit ő folytatni szeretett volna, és mivel én is jól éreztem magam belementem. Eleinte nem mertem felvállalni, pont a külseje miatt, de persze hamar kiderült. Minden ismerősöm és a családom is ki volt akadva, nagyon nehezen fogadták el...

4 és fél éve vagyunk már együtt, de még most is többen kérdezik, hogy miért vagyok egy ilyen csúnya fiúval... Amiből k*rvára elegem van már. Nagyon rossz ezt így leírni, de az az igazság, hogy SOSEM tudtam elvonatkoztatni a külsejétől, nagyon sokáig szégyelltem őt. Mert fájt, hogy mindig lefikázzák, és nem látnak tovább az emberek a külsejétől.

Most haldoklik a kapcsolatunk (természetesen nem emiatt), de még egyszer biztos hogy nem kezdenék ilyen fiúval.

2011. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csúnya emberek arra lettek ítélve, hogy nekik nem lehet kapcsolatuk???ne már.
2011. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor megpróbálom rávezetni. :) De a haverjaival mit kezdjek? Ők kimondottan utálnak engem. Pedig ha lesz valami, sokat leszek velük is.
2011. jún. 8. 12:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a rákba ne járnék vele. Egy csiszolatlan gyémánt. Ha szeretem, akkor evidens, hogy ő nekem a legszebb.


"a szerelemnél jobb plasztikai sebész nincs a világon"


És ne rávezesd! Mond meg neki face to face, hogy kezdetben elriasztott a külseje, de annyira megszeretted, hogy most ő számodra az ideális.


Különben is, a fiúk nem igazán veszik az utalásokat, ők a tiszta beszédből értenek. Egyszerű lények ,de legalább nem kell túl bonyolítani.

2011. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!