Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelent, valaki elmagyar...

Ez mit jelent, valaki elmagyarázná a logikát?

Figyelt kérdés

Milyen egy karakteres fiú? Pozitív vagy negatív?


Átlag alattit vagy átlag feletit jelent? Nem értem kikre mondják azt hogy karakteres arc......



2019. ápr. 3. 11:05
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Googleoztam helyetted: [link]
2019. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Nem alatta, felette, hanem mellette.
2019. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Arra mondják, aki bizonyos módon egyedi, jellegzetes, nem olvad bele a tömegbe, nem átlagos.
2019. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem. Na mind1
2019. ápr. 3. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert hülye vagy.
2019. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye? Azért mert nem tudom mit jelent? Életemben nem hallottam! Ja és honnan tudjam mit jelent.
2019. ápr. 3. 12:00
 7/9 anonymousreview60 ***** válasza:

B+. Karakteres külsőre Tommy Lee Jones. Nem szép, nem ronda, nehezen felejted el az arcát.

Karakteres jellem, aki határozottan képviseli a személyiségét, nem finomkodva halad előre a véleményével, de hajlandó azt megváltoztatni is akár. Összhangban van magával. Nem nagyon találgatod, mit fog reagálni. Nem azért mert egysíkű, hanem a reakciói jellegzetesek.

2019. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A karakter önmagában egy megkülönböztető jelzést jelent. Számítógépen például a karakter egy kitüntetett, egyértelmű jel (betű, szám, írásjel, stb). Ezért hívják a jellegzetességgel bíró, tömegből kitűnő embereket karakteresnek, ez a logika mögötte. Pozitív jelző.
2019. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszólása már azért érthető. Köszi!
2019. ápr. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!