Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben nem értem a logikát,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben nem értem a logikát, valaki elmagyarazna? : )

Figyelt kérdés

"Ha megküzdhet érted:

Egy pasi sokkal könnyebben észrevesz egy olyan lányt, aki nem foglalkozik vele, mint azt, aki mindent elkövet, hogy ránézzen. Jobban beleég a fejébe a titokzatos leányzó, aki rá sem hederített, és kihívásnak fogja tekinteni, hogy meghódítson. Éppen ezért ne úgy próbáld meg kicsikarni a figyelmét, hogy feltűnően és egyértelműen ráakaszkodsz, inkább húzódj a háttérbe."


ezt a reszt egy cikkben olvastam.

de ha en nem figyelek rá, akkor eszre se fog venni.

mert az oké, hogy nem kell, hogy mindig én legyek a figyelem középpontjában, de ha mindig csak a hatterben maradok,akkor fel se fogok neki tunni. vagy?



2015. okt. 24. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány, de végülis mindegy, érteni fogod a példát.

16 éves vagyok, és azok a fiúk, akik tetszenek nekem le se szarnak. Viszont azok a fiúk, akiket én észre sem veszek, küzdenek értem. És ez majdnem mindig így van. Eléggé furcsa, de tényleg így van.

2015. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez csak annyiban igaz hogy akit könnyen megkapnak azt könnyen is dobják. Ha akarnak valamit akkor úgyis odamennek, kivéve aki nem mer.
2015. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

lány vagyok :)


1. engem azok se vesznek eszre, akik nekem nem jonnek be/nem veszek eszre


de azok, akik tetszenek nem tudjak, hogy bejonnek, nem utalok rá :D

2015. okt. 24. 18:27
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet h nem tetszel nekik
2015. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

az konnyen lehet :DDDDD


de ezek szerint senkinek e :'D

2015. okt. 24. 18:34
 6/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Miert ne tetszenél?A lòsz@rt.De kérdésre visszatérve:a fiuk dokkal.jobban értékelik azt,akiért meg kell küzdeni,udvarolni,mint a discoban könnyen kaphato sunâkat.Mert egy menet erejéig jòk.De miutàn a f@rkuk lelankad,előveszik az eszüket:ha én ilyen könnyen megkaptam,akkor màs férfi is...Vegyünk egy egyszerű példàt.Adott egy kabát,de dràga.Te sòvàrogsz utàna.Nagyon szép.De hùszezer forint.Mikor értékeled es vigyàzol rà jobban?Ha anyukàd idadobja a husz rongyot,hogy nesze vedd meg,vagy ha Te pl.egy hònapot dolgozol érte mondjuk diàkmunkàn???
2015. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, tuti valami ostoba nő írta ezt a cikket

ha csak ül a sarokban és rám se néz akkor én hogy a francba kedveljem meg? maximum akkor ha a csaj egy bombázó de akkor is csak a testébe szeretek bele

de ha a csaj odajön és beszélget, keresi a társaságom (és nem ara a nyomulásról beszélek) akkor megkedvelhetem a személyiségét, érezhetem azt h érdeklődik irántam és lépek

ez a kihívásnak, meghódításnak tekinthetőség pedig teljesen más, egyáltalán nem így működik

2015. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Dehogy ostobasàg.Ezt nem.szò szerint kell érteni.Az értelmét kell felfofni.Amugy valakinek a testébe alapbol nem lehet beleszeretni.Max.megbolondulsz érte,stb.A szerelem màst jelent.Semmi köze a testhez.Az idővel vàltozik.Majd ja a belső tulajdonsàgai miatt SZERETEM,ÈS KITART JOBAN-ROSSZBAN.Az màr szerelem-képződmény.Nekem soha életemben nem volt ugy baràtom,hogy én mentem oda hozzà.Max.finom női szégyenlős pillantàsokkal jeleztem.Ès udvaroltak.Ès értékeltek.Ma màr gyönyörű nagyszerű csalàdom van.De biztos jobban tudjàtok.Èn nem is tudim,mi lenne,ha a szerelmem a testembe szeretett vokna bele.Akkor 48 kg voltam, a tündérek utàn meg 65 vagyok.Màr nem szeret?Nem.Imàd!!!!!!Szoval ilyen nincs.
2015. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát....mivel senki se utalt még rá, hogy tetszenek neki, ezert gondolom, hogy nem jövök be senkinek se :D


na én kb rá se merek nézni senkire se ( mármint aki tetszik/szerintem jól néz ki)

2015. okt. 24. 19:26
 10/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Pedig igenis rà KELL nézned.Légy csinos
2015. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!