Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik órán ül mögöttem 3...

Egyik órán ül mögöttem 3 csaj, akik folyamatosam pofáznak, röhögcsélnek és kommentálnak mindent. Hogy állítsam le öket?

Figyelt kérdés

A tanárt nem érdekli, egyetemen vagyunk...

Arra gondoltam, hogy "lányok, 5 percet ki tudntok bírni dumálás nélkül, mert figyelnék"

Nem túl szemét megszólítás? Ti mit mondanátok?


2019. ápr. 3. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz máshova ülni?
2019. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj máshová ülni. Egy egyetemi előadóban sok száz férőhely van, nem nehéz tőlük száz méterre helyet találni.
2019. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyomtass egy pólót a hátán az idézett felirattal... :)
2019. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudnék, de nem akarok, mert gépteremben vagyunk, és ezem a gépen vannak a cuccaim. Igaz, másik gépről is el tudom érni, de szeretem ezt a helyet, ajtó közelében vagyok
2019. ápr. 3. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szemetnek nem szemet, csak valoszinuleg majd strebernek gondolnak, rosszabb esetben kirohognek. De ha ez teged nem zavar, akkor szolj rajuk, elvegre egyetemen azert van az ember, hogy tanuljon, nem azert mert kotelezo, mint altalanosban.
2019. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is voltak ilyenek, már ismertem őket arcról és direkt nem a közelükbe ültem. Nem azt mondom, h én mindenre odafigyeltem, de azt iszonyúan utálom, mikor pofázik valaki, akkor inkább be se menjen, irassa fel magát a katalógusra és kész
2019. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyetemre ugyan nem jártam, és stréber még inkább nem voltam, de középsuliban odaszóltam, hogy "kuss legyen már". És csak egy pici lány voltam, ők meg sokkal nagyobb pitsák, de onnantól állítottak a hangerőn.
2019. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti odaszólnék, hogy értem én, hogy kva fontos, hogy hol lakkoztatnak stb, de én figyelnék, fogják be vagy húzzanak odébb.
2019. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, nem mondtam, hogy streber a kerdezo, egyszeruen ez a gyerekes dolog megy egyetemen is manapsag, hogy aki ilyenert szol, az rogton streber. Nem kell lepontozni, csak mert nem tetszik a valaszom.
2019. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokat elérnél vele,szemétnek nem szemét dolog.
2019. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!