Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki legyen olyan amit...

Mindenki legyen olyan amit legbelül érez, vagy alkalmazkodjon az elvárthoz/ megszokotthoz/ a körölötte lévőkhöz?

Figyelt kérdés

Példák:

Egy meleg mutassa ki hogy meleg vagy próbáljon heterokent elni?

Egy legbelül más valláshoz vonzódó ember váltson vallást és szolgálja azt, vagy maradjon ott ahol született?

Ha valaki például énekes akar lenni, de a családja mindigis átlagos munkát végzett kockáztasson vagy törődjön bele a “biztosba”?

És még sok más példa lehetne. De mi van ha valakinek nem felel meg az ami adott, amit “dobott a gép”, de nem tud ellene tenni (mondjuk lezbikus, de nem akar csalódást okozni a családjának ezzel, de változtatni nem tud)


2019. ápr. 6. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind álarcot viselünk, senkit sem ismerünk és senkit nem értünk meg igazán.
2019. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy életen keresztül játszani, más szerepben mutatkozni, mint amilyenek valójában vagyunk.
2019. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem. Aki meleg, az éljen úgy, de attól még nem kell utcára vonulni, mert magánügy. Aki vallással foglalkozik, az buta, hiszen minden vallást emberek alkottak, hogy másokat irányítsanak vele. Hogy ki lesz énekes, az a hangjától függ, nem attól, hogy mit dolgoznak a szülei.
2019. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire erős a vágy. Egy fellángolás nem biztos, hogy elég egy életet átívelő döntéshez, de ha úton-útfélen azt kapod, hogy neked azt a bizonyos valamit kellene csinálnod, akkor az nyilvánvalóan úgy is van.


Példa: gyerekként mindig "elnyomott" voltam a korosztályomban különböző okok miatt, a felnőttek inkább "konoknak" és "önfejűnek" jellemeztek. Valójában - és erre csak 30 után jöttem rá - ez azért volt így, mert mindig is vezető típus voltam, csak annak idején nem volt kiket vezetnem.


Aztán az élet úgy hozta, hogy bárhova is kerültem, mindig azt láttam, hogy lehetne ezt jobban is csinálni, máshogy is csinálni... és végül belekezdtem saját magam ugyanabba, egyedül, vagy egy-két társsal.


Az élet majd terelgetni fog arra, amerre menned kell. Ha elnyomod az igazi énedet, azzal csak szenvedést biztosítasz egész életedre.

2019. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 nagyon bután gondolkodsz...

mindenki igenis megfoghatja a párja kezét, vagy állomáson búcsú meg üdvözlő csók olyan, amihez mindenkinek joga van, azért mennek felvonulni, mert ezért a mai napig meg akarják őket verni, megverik, vagy csak szükségét érzik a beszólásoknak...

másrészt a vallásról is sötéten gondolkosz, a hit az nagyon hasznos és rengeteg ember menekül oda és igenis szükségük van rá...

az éneklésben meg igazad van :) az sajnos tehetség kérdése is, nem pusztán tanulás

szerintem ha csak alkalmazkodik az elvárthoz, akkor boldogtalan lesz... ne másokért élj, hanem agadért, én mindig ezt mondom mindenkinek :)

2019. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés:

Ha önmaga valaki, akkor vagy kiutálják, vagy elfogadják. Ha nem önmaga valaki, akkor kicsavarják belőle az okokat (pl.: egy betegség miatt), és kiutálják.

Ha valaki alkalmazkodik, akkor föladja önmagát, de talán túlélheti a környezeti b×st.

2019. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!