Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy akiknek...

Miért van az hogy akiknek gyerekük van elvárják hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodjon?

Figyelt kérdés
Ez engem eléggé zavar! Ugyanis sokan az anyagi körülmények miatt nem válalnak gyereket és nincs pasi aki eltartsa csak mert gyereket szül akik meg másképpen gondolkodnak elvárják hogy mindenki alkalmazkodjon hozzájuk és fityent hánynak minden szabályra is.

2016. júl. 28. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét probléma? Mert az nem derül ki, legalábbis nekem, Milyen szabályokat szegnek meg a gyerekes szülők?
2016. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindent elvárják hogy mindenütt tekintettel legyenek rájuk.

Pl panellakás együtt élés stb

2016. júl. 28. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Na most mehet a lepontozás,DE!

Nekem sincs még gyerekem, de nem várom el, hogy azért, mert nekem még nincs, az, akinek van, fülét-farkát behúzva éljen. Egy gyerek igenis zajjal jár, néha problémákkal, és mondjuk egy pnelban el kell fgadni, ha valahová születik egy hasfájós baba, aki sokat sír. Én azt gondolom elég baj ez a babának, meg a szülőknek.

Nem költözhet minden gyerekes tanyára, hogy azokat a szingliket vagy párokat ne zavarják, akiknek valamiért nincs vagy nem lehet gyerekük.

Egyébként én sehol nem látom, hogy elvárnának bármit. Buszon pl az a ritka, ha valaki átadja a helyét egy gyerekes anyának vagy kismamának.

Szóval az éremnek 2 oldala van.

Jobb alsó sarokban van a lepontozó piros kéz.

2016. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én panelban lakom és pénzt gyüjtök saját lakásra, és valahányszor szolok a szomszédomra hogy a 3 különböző korosztályú gyerekével valamit kezdjen és ne hagyjon rájuk mindent pl ne csapkodják a lift ajtót és ne üvöltözzenek a folyoson és ne ott labdázanak mert dobolják a labdát a falnak ami az én szoba falam és mindig nekik áll feljebb.
2016. júl. 28. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ühüm...nyilatkozol egy családról,de azért általánosítasz...nem szabad.

Vannak igenis teljesen normális gyerekes családok. Az hogy neked épp ilyen a szomszédod, az nem jelenti, h mindenkit egy kalap alá kell venni.

2016. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztek mellém és borzalmasak nekik áll feljebb és képtelenek másokra tekintettel lenni és a 4ik gyerekkel terhes a nő! Na szuper még többen lesznek.
2016. júl. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!