Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell leszólni azt,...

Miért kell leszólni azt, akinek vannak elvárásai egy potenciális partnerrel szemben?

Figyelt kérdés

Manapság mindenkit leszólnak, ha vannak olyasmi elvárásai, hogy sportoljon, legyen fitt, legyen stílusos, stb. Miért ne várhatná el pl. Egy szintén sportos, jobban kinéző ember, hogy hasonló kaliberű párja legyen?

Csomószor a kondis srácokat szólják meg, hogy mi az, hogy szintén kondis lányt akar. Már miért ne akarna?


2019. ápr. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert így nem tudnak megmaradni a kis álomvilágukban, hogy nulla erőbefektetéssel nekik is lehet szuperül kinéző (és jobb esetben emberileg is értékes) párjuk.
2019. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Rossz emberek vesznek körbe.

Én ilyen kijelentéssel még nem találkoztam, pedig van sportos/sportoló ismerősöm és lusta is. Sosem volt téma. :)

2019. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irigység egyrészről.

Másrészről igen a külső fog meg, de van akinek ennyi is elég...

2019. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vuk-91 ***** válasza:

Minden jogod meg van ahhoz, hogy legyenek elvárásaid egy potenciális partnerrel szemben. Az más tészta, hogy reálisak-e ezek.


Én például 2 elvárással élek:


Egyrészt a partnerem fogadjon el, mint embert. Mivel kiközösített gyerek voltam, aminek a mai napig érzem a hatását, szeretném, ha nem azzal fogadna valaki, hogy mennyire idegesítem már a jelenlétemmel, vagy hogy mekkora elmefogyatékos vagyok, akinek ideje lenne már meghalni. Az is jó lenne, ha nem csak azért lenne a kapcsolat, hogy engem kihasználjon a másik.


Másik elvárásom, hogy ne hozzanak össze egy... nos.. zombival, akinek a teste úgy néz ki, mintha éppen rohadásnak indult volna. Azért ennyire alacsonyra én sem szeretném tenni a lécet csak azért hogy párom legyen, inkább meghalok egyedül.


Az a baj, hogy az elvárásaink ellentmondásosak tudnak lenni. Az én példám is ilyen, mert sokan mondják "nem a külső a lényeg". Márpedig ami nem megy, azt se kéne erőltetni.

2021. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!