Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, nektek mennyire...

Emberek, nektek mennyire fontosak az alábbi tulajdonságok egy potenciális partnerben?

Figyelt kérdés

- Művelt

- Van humora

- Vagányabb

- Rendszeresen sportol

- Jó stílusa van

- Főz, süt

- Jól keres

- Diplomája van

- Önzetlen, megértő

- Határozott és ambíciózus


Talán alap elvárásoknak tűnhetnek, de szerintem közel sem azok, ha racionálisan belegondoltok, melyek ezek közül a legfontosabbak? Korral/nemmel légyszi.



2019. febr. 23. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Írom, hogy mi NEM fontos a felsoroltak közül: vagány, sportol, jó stílus, főz-süt, jól keres, ambíciózus. Ezek nem érdekelnek.


A többi az fontos, főleg az hogy művelt legyen és a diploma is eléggé.


25/L

2019. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

"művelt"

Nem kell, hogy William Blake vagy Aristoteles teljes életművét tudja, de azért az alapok legyenek meg.


"van humora"

Szerintem elmondható, hogy mindenki jobban szeret olyan ember társaságában lenni, aki mosolyt csal az arcára.


"vagányabb"

Ez nem tudom, mit jelent. Ha arra gondolsz, ne legyen anyám asszony katonája, álljon ki magáért, de tahó se legyen.


"rendszeresen sportol"

Előny. Pláne ha olyat sportol, amit én is szeretek.


"jó stílusa van"

Ha nem ilyen nagyon szélsőséges, akkor nekem mindegy, csak ő érezze kényelmesen magát benne.


"főz, süt"

Nem elvárás, de nem is ártana, mert én ezekben pocsék vagyok. :D


"jól keres"

Természetes én is beleadnék a közös háztartásba, a lényeg, hogy ne szűkölködjünk, és megengedhessük magunknak a közös hobbijainkat és élményeket.


"diplomája van"

A legtöbb jól kereső álláshoz kell diploma, de nem nézem le, ha nincs neki.


"önzetlen, megértő"

Szerintem ez minden szeretetteljes kapcsolathoz elengedhetetlen.


"határozott, ambíciózus"

Mivel rám ezek igazak, örülnék, ha a párom is ilyen lenne.


18/L

2019. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A hűség valahogy lemaradt. Hiába van meg az összes felsorolt tulajdonság, ha a hátad mögött mással beszélget és sunyiban félrebszk. 24f
2019. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül? Műveltség, önzetlenség, határozott és ambíciózus. A többi a felsorolásból számomra nem alapkövetelmény. Mellesleg ha valakit szeretek, az azt jelenti, hogy nekem ő úgy van jól, ahogy van.
2019. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Korral a második és az utolsó előtti nemmel szerintem ami fontos ezek közül.
2019. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

- Határozott és ambíciózus

- Önzetlen, megértő

- Van humora

- Jó stílusa van

- Művelt

- Vagányabb


- Jól keres

- Diplomája van

- Főz, süt

- Rendszeresen sportol

35N

2019. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
*Kolbász 20cm
2019. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Művelt, humoros, stílusos, önzetlen-megértő, határozott alap dolgok nálam.


Diploma nélkül is lehet valaki művelt, boldogulhat az életben, lehet jó szakmája. A diploma nem feltétlen ad pluszt, ismerek nem egy olyan diplomást aki teng-leng az éhhalál szélén és egy ostoba suttyó. Mondom ezt úgy, hogy hamarosan nekem is a kezemben lesz. Nekem is van olyan szaktársam aki megszólal és az agysejtjeim sorra lesznek öngyilkosok, a sulit pedig végigcsinálja szerencsével, csalással és oktatónál sírással valós tudás nélkül.


Főz süt: ne haljon éhen, tudjon összedobni egyszerűbb dolgokat és ne várja el tőlem, hogy mindent én csináljak a konyhában.


rendszeres sport: én sem vagyok sportos. Ha kilehet vele néha mozdulni, kirándulni vagy csak sétálgatni az nekem elég.


kereset: képes legyen eltartani magát, esetleg minimálisan félre is tenni és tudja kezelni a bevételét. Ha havi 300 nettót keres, de az első héten elbulizza és elszórja hülyeségekre ugyanúgy nem lehet vele tervezni.


vagányság: egyszerűbb, hétköznapi férfiak is boldoggá tudnak tenni.


24/N

2019. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

- Művelt: legyen

- Van humora: elengedhetetlen, lehetőleg önirónia is legyen

- Vagányabb: mellékes

- Rendszeresen sportol: Nem feltétel

- Jó stílusa van: Miben? Öltözködés? Legyen ízléses

- Főz, süt: Kifejezetten előnyös

- Jól keres: Mi számít jónak, ha nagyjából hasonló szint mint én, az elég. Ha nagyságrendi különbség van (bármelyik irányba), az probléma

- Diplomája van: Előny, de nem feltétel, ha megvan az a széleskörű látás- és gondolkodásmód, ha mondható értelmiséginek diploma nélkül is, akkor nem hiányzik

- Önzetlen, megértő: igen

- Határozott és ambíciózus: domináns ne legyen, egyébként igen, ambiciózus előny, szakmai téren különösen, mert én is az vagyok, kell, hogy megértse a motivációimat


31/f

2019. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

- Művelt: inkább az fontos nekem, hogy okos legyen.


- Van humora: fontos


- Vagányabb: ez mit akar jelenteni? nem, ne legyen rosszfiú.


- Rendszeresen sportol: ne, én sem sportolok soha.


- Jó stílusa van: nem feltétel.


- Főz, süt: előny, mert én nem szoktam.


- Jól keres: ne. én keresek épp eleget, a nagyképű önimádó bunkók inkább dugják fel a pénzüket.


- Diplomája van: nem fontos. annyi diplomás sötét bunkó van, és annyi normális nem-diplomás, hogy irreleváns


- Önzetlen, megértő: előny


- Határozott és ambíciózus: előny, de nem feltétel. én épp elég határozott és ambiciózus vagyok :D


35N

2019. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!