Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 30 milliós autó felvágásna...

Egy 30 milliós autó felvágásnak minősül?

Figyelt kérdés
Érdemesebb valami átlagos 10-20 millióst vásárolni?

2019. ápr. 10. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
10 milliós autóba már mindent megkapsz ami egy átlag embernek szüksége van. 30 milliós autó nem felvágás szerintem. Akinek van pénze annak van, arra költi amire szeretné.
2019. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Akinek harmincmilliós autója van, az nem érintkezik olyanokkal, akik szerint az felvágás. Én se smúzolok putriban élőkkel, más társadalmi osztály.

Maradj te is a saját osztályodnál.

2019. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem az ara donti el, hogy felvagas, vagy sem, hanem a tulajdonos viselkedese. 2 millios auto is lehet felvagas, ha a tulaj kornyezeteben a tobbseg hasznalt opellel jar, es a tulaj gyakran hozza szoba a kocsit szandekosan. A nalad gazdagabbakat meg ugysem erdekli, vagy megveszik maguknak, vagy nem, mert masba szeretik olni a penzt.
2019. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
A nav értékelni fogja
2019. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

"valami átlagos 10-20 millióst"


Na ezen nevetek.

2019. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberek nagy része tomegkozlekedik vagy 20 éves autóval jár, így nyilván kirìvò dolog egy 30 milliós autó (a 10-20 milliós is). De a saját pénzed arra költöd, amire szeretnèd. Kinek mi a fontos. Én nem költenek ennyit rá, csak akkor, ha már tényleg mindenem meg lenne.
2019. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

valami átlagos 10-20 millióst"


Na ez a felvagas,hacsak tenyleg nem vagy tisztaban a magyar atlaggal

2019. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb igen.

10 es 20 millios auto is ég és föld. Foleg hogy a 10 milla sem az atlagot jelenti.

Egy 30 millios már nem arra a celra lett tervezve hogy csupan eljuss A-B pontba, hanem hogy hangsulyozza, a tulajdonosának van mit a tejbe apritani.

2019. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez a számokkal való dobálózás is hülyeség. Egy avatatlan szem nem fogja megállapítani ha lát egy BMW 320I-t egy BMW M5 mellett, hogy 25 millió Ft árkülönbség van az autó között. Ahogy az avatatlan szem simán elhiheti egy használtan 2-3 millióért megvásárolható autóról hogy annak 10 milliós nagyságrendben van az ára.
2019. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha megteheti nem. Mindenki arra költ amire akar. Ha legális és adózott pénzből veszi, akkor az ő dolga. Bár szerintem igen kevesen engedhetik meg maguknak a drága autót. Elég lemenni a panel parkolójába. Lakhatás nincs megoldva, de itt áll a pár éves BMW. Ha tényleg megteheti az ő dolga. Én nem vennék ennyiért autó, akkor sem ha milliárdos lennék. Szeretek megbújni a tömegben. Legyen full extrás és átlagos márka.
2019. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!