Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki az elején...

Milyen ember az aki az elején segít neked, látszólag rendes, és jószívű, utána pedig beléd rúg egyet?

Figyelt kérdés
Nem egyszer történt már meg velem. Eljátszották,hogy segítenek nekem,és mennyire jószívűek,aztán eltapostak,belém rúgtak,mondván,hogy akasszam fel saját magamat,meg hogy azzal szívességet tennék mindenkinek.
2019. ápr. 15. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Eddig se voltak kedvesek, csak azt hitted. Mi volt az a legnagyobb segítség amit kaptál? Én tízezreket utaltam egy szinte idegennek amikor baleset érte. Na ez segítség. Hálás is érte.
2019. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Átlagos
2019. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szívtelen!
2019. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Megvilágosodott? :D

Kérdező, az emberek nem szoktak másnak olyanokat mondani, hogy akasszák fel magukat, csak ha kiérdemelték.

Velem is megesett már, hogy kezdetben rendes voltam valakivel, mert úgy gondoltam, hogy azért fordult magába szegény mert annyira egyedül van, aztán kiderült a turpisság: azért magányos, mert egy címeres sgfej és senki nem bírja elviselni. Miután rájött, hogy én is dobbantani fogok és elkezdett FENYEGETNI, ugyan már én is megmondtam neki, hogy ha nem kopik le, megtalálják a barátaim, pedig elég türelmes ember vagyok.

2019. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Aljas számító az ilyen.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, akinek sokat segítettem, bátorítottam is, amikor arra volt szüksége, most meg amikor egyszer az életben az én gyerekemnek kellett volna az ő segítsége, nagyon durván gonosz és elutasító volt, úgyhogy az ilyen nagyon szemét.

2019. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 Te nem vagy türelmes ember, hanem agresszív vagy.

Öhmmm... Megengedsz egy kis hmmm valamit?


Akaszd fel hmmmm........ :)))

Most arra értettem amire gondolsz, ezek szerint kiérdemelted.


Remélem most megvilágosodtál.

2020. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!