Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki látszólag megtörhetetlen...

Aki látszólag megtörhetetlen ember, azt úgy lehet megtörni, hogy ami igazán fontos neki, abban megtörjük? Megkeressük a gyenge pontját?

Figyelt kérdés

arra gondolok, pl : ha vki nagyon erős, látszólag tényleg megtörhetetlen, nagyon elhivatott, azt hogy lehet megtörni ?


Szerintem úgy, hogy megkeressük a gyenge pontját, ami igazán fontos neki és abban meggyötörjük, hogy ne tudja elérni célját.


Mi a véleményetek ?


2017. jún. 11. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit így lehet megtörni.
2017. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy kicsinyes dolog az ilyesmi.


Miért akarsz valakit megtörni, miért akarod gátolni a céljai elérésében? Ezek helyett fektethetnél energiát abba, hogy a saját céljaid elérhesd.

2017. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezt velem történt, csak most jöttem rá mennyire tudatosan csinálták....és nem tudtam ellene semmit tenni. Saját magamból kiindulva, tényleg, így minden olyan embert meglehet törni aki látszólag erős, elhivatott.
2017. jún. 11. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Na látod az ilyen embereket akibe, akikbe ilyesfajta roszszándék, rosszindulat van szó nélkül iktatnám ki.


Mi az, hogy valakit megtörni, és te mit szólnál ahhoz ha az illető eltörné kezed lábad ?

2017. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
A megtörhetetlen emberek azért azok, mert átnéznek az ilyen nyomikon, és nagyon nem érdekli őket, hogy ki és mivel akarja megtörni. Csak a gyenge jellemű embereket lehet megtörni, akik mindent magukra vesznek, és befordulnak minden apróság miatt.
2017. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog másokat próbálni mindenáron befolyásolni.


Ha az ő érdekében teszed akkor csak jót tegyél vele, ha valami az meglágyítja.


Ha saját érdeked, vágyad máson uralkodni akkor kívánom neked azt amit az emberekkel teszel. És tutti pofára esel!

Tudod: aki másnak vermet ás....

2017. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

undorító pr0li szokás a másik gyenge pontját keresgélni,és meggyötörni.

Az különbözteti meg az embert az állattól,hogy az ember agyában kialakult egy intelligencia rész.

A tahójának nem jutott belőle.

2017. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En pl semmilyen formaban nem tudom elkepzelni, hogy engem valaki megtorjon ugy, hogy en utana ne alljak fel a padlorol. Annyi mindent kibirtam mar, akkor miert pont a kovetkezonel adnam fel?
2017. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as


én pont így gondoltam, de tévedtem

2017. jún. 11. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy tevedtel. Fel kell allni es tovabb menni. Nem az a baj, ha elesel es egy kicsit ugy maradsz. Attol meg lehetsz eros! Az eros ember attol eros, hogy mindig felall. Ennek a lehetosege pedig mindig ott lesz.
2017. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!