Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fog mozog, akár minimál...

Ha egy fog mozog, akár minimálisan is, az már menthetetlen vagy még van esély a megtartására?

Figyelt kérdés

Rohadtul fáj elől egy metsző fogam, és mozog is :(


Nagyon félek a fogorvostól, sőt rettegek. Szerintem 6 éve nem is voltam.


De nem szeretném kihúzatni mert hogy néznék ki ha elől nincs fogam? :/

Vagy gyökérkezeléssel ez még menthető? Úgy hallottam az is fáj.


23F



2019. ápr. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
De miért mindent ebbe a kategóriàba irtok?? Ennek is van külön kategóriàja az oldalon. Am nem menthetö. Ki kell húzni de jó pénzért be tud ültetni a helyére pót fogat és az full olyan mint az igazi. Am otthon ki ne húzd magadnak mert egy ismerösöm is igy kapott nagyon súlyos fertözést. Csak fogorvos szedheti ki.
2019. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha mozog az már ínysorvadás, lehet egy fogad se lesz hamarosan.
2019. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

6 éve nem voltál fogorvosnál??? No comment. És még csodálkozol, hogy bajod van. A 21. században élünk, civilizált környezetben, ne menjünk már vissza a középkorba meg az ősemberek szintjére.

Tessék elmenni szakemberhez, ő majd megmondja, mi lesz a fogaddal, néhány laikus az interneten nem fogja tudni megmondani.

És felnőtt férfiként ne félj már annyira a fájdalomtól, mert ez elég szánalmas.

2019. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha már mozog az régen rossz. A fogak tipikusan olyan dolgok, ahol el kell menni legalább évente, vagy az első panasznál vizsgálatra.


Átnézés ingyen van, vagy pár ezer forint, egy röntgen sem a világ vége és kiszűrhetőek rajta a gyulladások is ami sokkal komolyabb problémákat okoznak.

2019. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!