Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől van hogy vannak...

Az mitől van hogy vannak olyan emberek akik ritkán nevetnek?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogy vannak olyan emberek akik egy nap kB csak 3 szőr nevetnek vagy nem minden viccen nevetnek ez mitől van
2019. ápr. 19. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Az mitől van, hogy valaki szereti a sárgarépát, más meg nem? Genetika.
2019. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar kedvük van, vagy máson jár a gondolatuk.
2019. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy genetika, inkább csak nincs kedvük hozzá, én is totál vidám, humoros csávó voltam, de már semmin nem tudok még mosolyogni sem kb., depresszió és nagyon sok ember szenved benne, kisebb nagyobb mértékben, úgy hogy észre se veszed. És a humornak vannak szintjei, fajtái is, ami neked vicces az nekem nem biztos, de lehet hogy még pár éve az volt, pl. Régen elröhögtem egy Molnár Krisztiánon, de ma már csak sajnálni tudom, változik az ember, érik a felfogása.
2019. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hangulatomtól függ leginkább, gondolom mások is így vannak ezzel.
2019. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fura ez én is mindenen nevetek. Valaki bolondosabb szerintem


Én sokat nevettetek másokat és amúgy is imádok nevetni.

Amúgy szerintem is nem ott jár az agyuk vagy valami nagy bajuk van és titkolják h épp valami szaron mennek át.

2019. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból depisek, introvertáltak, vagy épp fordítva, extrovertáltal, vagy épp dilisek.
2019. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!