Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A középiskolás kamaszlányok...

A középiskolás kamaszlányok miért illetve min nevetnek egész nap?

Figyelt kérdés
Nincs velük semmi bajom csak nem fér a fejembe hogy két ilyen lány vagy több min tudnak nevetni meg vihorászni állandóan??

2017. dec. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Én agyvérzést tudok kapni tőlük. Ül egy ilyen lánybanda a buszon, valamelyik felbüfög valami teljesen általános dolgot pl: "süt a nap" és mindenki elkezdenek visítva nevetni rajta. Iszonyatosak.
2017. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Mindenen.

Ha kibeszéljük a fiúkat, intimebb, kínosabb téma, akkor kínunkban.

Ha poén, akkor azon.

Ha nem értünk valamit, akkor meg reméljük, hogy nem kérdés vagy halálhír volt és szintén röhögünk.

Ha meg valami vicces/übergáz sztori, fura kinézetű ember, akkor meg azon.


Egyébként a visítás engem is rohadtul idegesít #1-hez hasonlóan, igyekszem szolidan nevetni(vagy legalábbis nem túl idegesítően).

15/L

2017. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Egy barátnőmet azóta kerülöm, mióta az új barátnőivel elkezdtek sírva röhögni azon, hogy valamelyikük tanulás közben véletlenül levert egy tollat az asztalról a könyökével... Már nem is középiskolások, 19-20 éves egyetemisták...
2017. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a gimis osztályom volt tele ilyen lányokkal. Sosem értettem min nevetnek és nagyon idegesítettek. Szerintem másokat is, csak senki nem mert a nem tetszésének hangot adni, mivel kb. a legtöbbünk a társadalmi hierarchiában alattuk volt és tudtuk, hogy úgyis mi húzzuk a rövidebbet, ha ezt megtesszük.
2017. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
"Én agyvérzést tudok kapni tőlük. Ül egy ilyen lánybanda a buszon, valamelyik felbüfög valami teljesen általános dolgot pl: "süt a nap" és mindenki elkezdenek visítva nevetni rajta. Iszonyatosak." Legyenek inkább olyan kötekedő, megkeseredett emberek, mint te...
2017. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezek általában belső poénok amiket csak a "tagok" és az akkor jelenlévők érthetnek. Ez persze külső szemmel elég idiótán néz ki, hisz valóban egy nem vicces dolog a téma.
2017. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!