Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valamilyen terved a...

Van valamilyen terved a jövőre nézve?

Figyelt kérdés

Mik ezek?

Sok embert látok akik csak úgy van és kész, sajnos.



2019. ápr. 20. 13:13
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
29# Én szurkolok neked,ne feledd már most kezdj el változni szép fokozatosan így jövőre már sokkal jobban fog menni,sok sikert. 🙂
2020. nov. 29. 07:34
 32/32 A kérdező kommentje:

28-30#

Nem rossz tervek,hogy haladsz ezekkel?

Melyik résznél vagy éppen?

Ezen kívül még valami extra esetleg?


Most hogy mondod bele gondolva lehet hogy valamilyen szinten én is konzervatív vagyok,de rá kellet jönnöm hogy muszáj változni azért mert a világ is változik,nem szabad le ragadni még ha nehéz is.

Terveim elég sok van,csak azokat meg is kéne valósítani,csak így konzervatívan nem annyira könnyű de azért is csinálom.

Legalább 3 nyelven meg szeretnék tanulni,ebből az egyiket tanultam is így szerencsére nem áll messze tőlem.

Két kutya és két macska is tervben van,először szerintem a macskák fognak érkezni bár ez inkább az utazás után lesz.

Jobb fizu is jó volna ugye határ a csillagos ég,igazából engem annyira nem vonz a pénz,persze jó ha többet is tudsz keresni.

Szeretném felfedezni hazánkat és a világot is jobban megismerni,ez úgy mond több időbe fog bele telni,igaz nagyon jó volna egy kapcsolat is mert egyedül nem az igazi,sokkal jobb érzés ha ezeket a dolgokat együtt tudjátok átélni,igazából az élet legnagyobb értelme a szeretet.

Sportolni is szeretnék.

Ki próbálni új dolgokat és belső félelmek legyőzése.

Lehet néha olyan vagyok mint a gyerek de elég sokáig sorolhatnám a terveimet még,nem szeretnélek ezzel untatni.


Ha akarod és teszel is a céljaidért biztosan el fogod azokat érni,sosem szabad feladni,sok sikert.


Köszönöm,te is nagyon rendes vagy hogy válaszolsz. 🙂

2020. nov. 29. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!