Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktál hétvégén csinálni?

Mit szoktál hétvégén csinálni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
aludni
2019. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Most mivel ünnep van, így családlátogatáson vagyok. De egy átlagos hétvégém szinte mindig ugyanúgy néz ki. Péntek este bulizok a barátaimmal vagy minimum beülünk egy bárba iszogatni/beszélgetni. Szombaton reggel elmegyek edzeni majd takarítok, főzök, mosok, ház körüli teendőket csinálom. Este meg általában vacsoravendégek jönnek vagy valamilyen üzleti rendezvényen veszek részt. Vasárnap pedig kirándulok, barátokkal vagyok vagy csak bekuckózok a lakásomba és sorozatot nézek. Mivel a munkám miatt sokat utazok így nekem az is kikapcsolódás ha otthon lehetek és meglátogathatom a családom.
2019. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dolgozni.
2019. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy otthon tanulni, vagy iskolában lenni és utána otthon tanulni.

Általában minden hétvégén Apámnál kell lógnom, amit már nagyon unok, beleszól az életembe, máskor szimplán nem kíváncsi arra, amit mesélek. De lassan már csak azért se mesélek semmit, mert veszekszik rajta velem vagy le akar húzni vagy a saját nyűgjét meséli el.

De igazán ez a helyzet sehogy se megoldható úgy, hogy ne keletkezzen köztünk durva, esetleg végleges konfliktus, szóval ez van.



Szóval tanulás és Apám.


Általában sajnos a lakás is úszik....

2019. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hobbijaimmal foglalkozom. Pl válaszolgatok itt.
2019. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!