Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit szoktatok iskola/munka...

Ti mit szoktatok iskola/munka után csinálni és hétvégén?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Általában itt ülök és azon gondolkodom,hogy milyen magányos vagyok. 21/N
2018. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanígy vagyok, mint az 1-es. De amikor épp nem emésztem magam az egyedüllét miatt, akkor általában zenét hallgatni, olvasni, filmet nézni vagy rajzolni szoktam. 17/L
2018. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Diák vagyok, nappali tagozaton szakmát tanulok, ez mellett dolgozom hétköznap és hétvégén egyaránt diákként, és próbálok heti 4x eljutni kondizni.
2018. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nem vártam volna hogy több magányos nő lesz ez alatt a poszt alatt mint csóka.

Hát ha úgy van akkor tesómnál dolgozunk valamit a házán, vagy lemegyek edzeni. Néha kicsi túlóra, persze munkától függ, de ha semmi dolgom itthon ülök és szenvedek magamban :) Kinőttem a játékokból, filmek nem különösebben érdekelnek, így csak próbálom elütni az időt míg hétfő nem lesz. Mennék ide vagy oda, de együl csak kellemetlenül érezném magam bárha is mennék.

f/23

2018. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Meló után, mivel pénteken 2-ig vagyunk, általában ezek, szombat és vasárnap is:


1. elmenni a városban kávézni egyet.

2. elmegyek úszni

3. elmegyek fitness terembe

4. bort iszom és sétálok a kertben, nem érdekel semmi

5. elmegyek veszek süteményt vagy veszek fagyit

6. gyakori.hu és bort iszom.


ezek.

2018. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Többnyire itthon unatkozom, mivel minden ismerősöm más-más beosztásban van, idő is ritkán akad valami közös dologra.

De ha nagyon rossz autóba pattanok egy nagyobb útra.

2018. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hét közben hazamegyek, főzök, mosok, takarítok, mosogatok vagy bármi mást csinálok, ami épp jön, aztán alszom.

Hétvégén nagyjából ugyanez történik: a nagyobb mosásokat, takarítási feladatokat ilyenkorra gyűjtöm össze. De ilyenkor többet is alszom, általában ebéd után is le tudok feküdni 1-2 órára.

2018. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

edzek

minden anp 6 órát.

hétvégén is.

2018. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozom szombaton is,akkor jellemzően itthon ücsörgök és azon gondolkodom milyen magányos és felesleges is vagyok valójában.

Rövid időre sikerül lefoglalnom magam nettezéssel,játékkal,filmekkel vagy sorozatokkal,esetleg itthon segítek valamit a ház körül.

Havonta egyszer,max kétszer pedig találkozom pár haverral.


22f

2018. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Munka után: olvasás, netezés, takarítás, ügyintézés, kerékpározás, semmi extra.
2018. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!