Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már az életetekben...

Nektek volt már az életetekben nárcisztikus ember?

Figyelt kérdés
Akár szerelmi kapcsolat,akár baráti kapcsolat,kiváncsi vagyok,hogy ki hogyan tudott megszabadulni egy ilyentől. A tipikus mások hibáztatása,kineveti az érzelmeidet,kihasznál,aztán ha próbálsz lelépni,hirtelen kedves lesz. Nem néz semmibe,nem értékel sehogyan. Amiket magamon tapasztaltam: Magány, önértékelési problémák, szégyen, és depresszió. Másnak is volt már ilyen ember az életében?
2019. ápr. 21. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, nem tudtam még szabadulni.
2019. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legjobb barát. A legrosszabbat hozta ki belőle egy esemény kb 3 éve, le kellett építenem a barátságot, mert arról szólt, hogy degradál engem, és közben magának erőt merít a további narcisztikus tevékenyégéhez. Ma már nem tartjuk a kapcsolatot, ő akarná...
2019. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:
56%
Persze, hogy van. Ő én vagyok
2019. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TR75 ***** válasza:
100%

Munkatárs.

Felmondott, mert az üzemvezető még nála is nagyobb gyökér volt.

2019. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, van, rokon pasi. Én szimplán levegőnek nézem, így tudom leszerelni. Annyit beszélünk, ami elkerülhetetlen.
2019. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Faterom ilyen. Hát mit tudtam volna csinálni? Koleszos lettem, aztán albérlet...
2019. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ne menj bele a játszmáiba,és LÉPJ LE (arra számíthatsz, hogy keresni, zaklatni fog, dühös lesz, pont azért, mert nem vagy partner, de lassan le fog épülni) .

Tudom, a remény hal meg utoljára, de hidd el, ő sajnos nem fog megváltozni, de te lelki roncs leszel (mert jó úton haladsz a leírtak alapján). Ezt nem szabad megvárnod! Magad is leírtad, hogy akkor (és gondolom addig) kedves, amíg visszacsalogat, ez tipikus. Nagyon erősnek kell lenned, és nem szabad bedőlnöd neki.

Tartsd többre magad, mint hogy lelki boxzsák legyél.

Csak Te tudsz ennek véget vetni!

2019. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most építettem le tegnap előtt. 4-5 éve láttam először, két év folytonos találkozás után vége lett. Hát a fölöttem válaszolónak igaza van.
2020. febr. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!