Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit nem bocsátanátok...

Mi az amit nem bocsátanátok meg? Miutan nincs masodik esely?

Figyelt kérdés
Legfokeppen most egy baratsagra gondolok,de parkapcsolati dolog is johet...persze mindenki hibazik,de ti ezt meddig nezitek el? Mi az ami utan mar nem jar ujabb esely?

2019. ápr. 26. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy bizalmas infot elárul rólam valakinek. Nagyon megbocsátó vagyok, extrém dolgokat is meg tudok bocsátani. (Minél idősebb vagyok annál elnézőbb vagyok, ezt vettem észre magamon.) De ezen az egy dolgon nem tudnám túltenni magam.
2019. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Árulás. És ebbe a fogalom-körbe beletartozik a megcsalástól kezdve, a rólam hamis, vagy bizalmas információk kiadásáig minden, amitől (ami miatt) elárulva érzem magam. És az ilyen embereket figyelmeztetés nélkül, azonnal kizárom az életemből.

Újabb esély? Talán 15-20 év múlva, ha felhív, akkor lehet, hogy nem teszem le. Lehet, de nem biztos.

2019. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok egy barátkozós típus. Ilyesmik miatt mentek tönkre azok a barátságaim, amelyeknél nem a távolság ill. a találkozások elmaradása vetett véget, néhány példa:

- állandóan hatalmaskodott, mindig az volt, amit ő akart, úgy éreztem magam, mint egy utánfutó,

- állandóan mindig mindenkinek hazudott, betegesen, mindenféle baromságot. A végén már semmit sem hittem el neki, amikor bejelentette, hogy leukémiás, akkor sem tudtam, hogy igaz-e vagy megint csak kamuzik

- a negatív, panaszkodós embereket kiiktatom az életemből.

2019. ápr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Ez attól függ.

Ha szereted még,akkor megbocsátasz neki.

Ennyi.

Nyilván ha hazugságokat terjeszt rólam,vagy elmondja a bizalmas dolgaimat másoknak,azt nem tűrném.

2019. ápr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor döntöttem úgy, hogy vége a barátságnak, mikor anyagilag megpróbált az én káromra jól járni: megbeszéltük, hogy megosztjuk az utazásunk költségeit, és mindent elkövetett, hogy kibújjon alóla, és a nyakamban maradjon az egész. Tudja, hogy nehezen konfrontálódom és jó esélye van jól kijönni a dologból, tehát egy gyengeségemet próbálta kihasználni ellenem és jól járni a bőrömön. Na erre mondtam azt, hogy köszi, puszi. 15 éve voltunk barátok, de ez mindent más megvilágításba helyezett. Azóta egyszer találkoztunk, azt ígérte, megbeszélünk mindent, én meg kíváncsi lettem, de csak tovább akart lépni mintha mi sem történt volna. Számomra viszont abszolút bizalomvesztő volt az eset, és mikor láttam, hogy nem veszi komolyan a dolgot, végképp tudtam, hogy ennek vége. Azóta nem is beszéltünk.
2019. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!