Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hallom vissza hogy...

Miért hallom vissza hogy furcsa vagyok?

Figyelt kérdés

Alapjáraton bevallom,hogy lehet, hogy furcsa lehetek mások szemében.


Viszont direkt nem tettem semmit az utóbbi egy évben, amivel kitűnhetek a tömegből. NAGYON óvatos voltam, meghúzódtam, amúgy sem volt kedvem beszélgetni sok emberrel, csak azzal az 1-2vel akikkel jóban vagyok. Ez nem azt jelenti,hogy rajtuk kívül nem szóltam senkihez, csak ritkán, de ha hozzám szólnak akkor válaszolok.

Mégis visszhallottam pár napja hogy furcsa vagyok. Mi a franc? Egyszerűen nem értem.

Jó, nehéz időszakom van, csendes vagyok, és sokszor fáradt, de nincs bennem semmi fura.

Mások CSINÁLNAK sok fura, kínos dolgot, őket mégsem ítéli el senki. Én meg hiába próbálkozom, visszhallom hogy xy azt mondta fura vagyok. (Mellesleg egy tök normális emberről van szó aki ezt mondta-de nem tőle hallottam hanem az egyik barátnőjètől)

És egyszerűen nem értem. Jó, most mondhatjátok hogy a túlzott visszafogottság és a feszèlyezettsèg miatt lehet, (ami valószínűleg igaz is) de annyira idegesít hogy még ebbe is bele kell kötni. Nem értem mit kéne tennem ahhoz hogy csak egy sima csaj legyek, egy átlagos sem túl jó,sem túl rossz,sem túl furcsa személy legyek mások szemében.

Mindig én voltam a furcsa, különálló , kívülálló személy, amikor nem mintha beteg lennék,vagy fogyatékos, tudok normálisan beszélni, mégis mindig ez van. Az idegesít hogy egyszerűen NEM.ÈRTEM.

Értitek, legalább lenne ok,amit tudnék. Akkor el tudnám fogadni hogy : "hát én ilyen vagyok és kész"

De semmi furcsát nem mutattam, és úgy érzem, hogy mindenki csak félreèrt.



2019. ápr. 26. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
arra mondjak a furcsat, h csendes vagy. nem ertem mit nem lehet ezen felfogni. mivel az osztaly 95%a nem csendes ezert ez nekik fura. fura, h gatlasos vagy es nem beszelgetsz. ennyi.
2019. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De vannak nálam csendesebb emberek,akikek ne kezelnek furakènt. Ezért nem értem
2019. ápr. 26. 20:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hajlamosak cìmkéket ragasztgatni a másikra, hogy ez ilyen-ez olyan. Szerintem nem kell mások véleményével foglalkoznod. Bármilyen magyarázat nélkül elmondhatod, hogy ilyen vagy és kész.
2019. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hat akkor lehet tenyleg fura vagy. nem szoktal magadban beszelni?xD
2019. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem :D

Viszont van aki szokott, őt nem gondolják furának.

Az is volt, hogy unatkoztam, és firkálgattam a fuzetembe, és megkérdeztèk hogy miért csinálom.

???

Miért fura a füzetbe firkalni?(tegyük fel ha nem egy használt füzet)

Egyszerűen nem értem.

Persze ha más firkál azzal semmi baj nincs.

2019. ápr. 26. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Tréfarépát ettél? :)
2019. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
?
2019. ápr. 26. 21:26
 8/16 anonim ***** válasza:

Olyan dolgon lovagolsz aminek semmi értelme nincs.


Nem kell vele foglalkozni csináld azt ami neked jól esik és amivel mást nem bántasz, aztán hogy ez kinek tetszik kinek nem az már az ő bajuk.

2019. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor lehet van benned valami ami mas. meg is lehet kerdezni mondjuk egy olyan szemelyt akivel joban vagy, h miert mondjak a tobbiek ezt rolad. igy nem kozvetlenul attol kell megkerdezned aki ezt mondja rolad.
2019. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó nyolcas értem mit mondasz, de vágod hogy ez nekem rosszul esik? Mindig ez van minden közösségben.

Utolsó,ezt a módszert már próbáltam (igaz nem itt) de azért köszi.

2019. ápr. 26. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!