Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolat nélkül is lehet...

Párkapcsolat nélkül is lehet teljes életet élni?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon sok barátnőm volt(számomra sok)kb 20.


Aztán egy ideje egyedül maradtam, nem is akarok nem is számitok párkapcsolatra lehetne de sok energiámba kerülne mert vannak problémáim ami miatt nem lehet.


Számos oka van miért nincs nem de nem kezdem el sorolni.


Arra lennék kiváncsi másnak mi a véleménye erről a kérdésről?


Láttam embereket párkapcsolat nélkül akik sokkal boldogabbak voltak egyedül és olyan teljességgel éltek szinte sugárzott róluk a boldogság a fittség...viszont bennem ez már elfogyott úgy érzem amióta egyedül vagyok(ha lenne párkapcsolatom akkor is szerintem ilyen lennék már) :D de teljesen mindegy.


26f


2019. ápr. 28. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább mondjuk úgy, hogy hosszabb rövidebb kalandjaid voltak. Egyébként igen, lehet élni teljes életet egyedül is.
2019. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Én szingliként is teljesen jól éreztem magam. A szex persze fontos, de arra volt egy dugópajtim.

Te még nagyon fiatal vagy, bőven ráérsz elköteleződni.

2019. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de én nem tudnék. Valakinek megy és boldog társ nélkül is, másoknak szüksége van egy párra :)
2019. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem.


Nekem hiányzik, hogy nincs kivel beszélgetnem esténként, nincs ki segítsen adott esetben a háztartásban.

Nincs kivel többnapos túrára mennem, vagy akár wellness-ezni, várost nézni.

Hiányzik a rendszeres mozi, olykor vacsora.

Nincs kivel romantikus hangulatot teremteni otthon.



Egyébként nem jó az embernek egyedül lenni.

2019. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván sokféle válasz létezik, én magam úgy fogalmaznám meg, hogy gyerek nélkül nem lehet, ahhoz meg jó egy (átlagos) párkapcsolat.
2019. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
6 éve vagyok szingli. (47F) előtte 15 év élettársi kapcsolat, 2013-ban lelépett. Csajaim voltak, de élvezem a korlátlan autonómiámat.
2019. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tudnék teljes életet élni, szükségem van arra, hogy kifejezzem a szeretetem a párom felé és én is vágyom a törődésre.


N/21

2019. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!