Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért nem tud meglenni párkapcsolat nélkül? Van ezernyi elfoglaltság, tevékenység.

Figyelt kérdés

Bár társas lény az ember is, miért pont az emberi kapcsolatokat kell erőltetni? Jó társ lehet egy állat is, én nagyon jól érzem magam a közelükben, szórakoztatóak, és feltétel nélkül tudnak szeretni.

A másik a motorozás amiről magam tudom hogy 100% öröm és adrenalin forrás. Ebből kifolyólag szerintem sokkal nagyobb szórakozás hús vér emberként ráülni 1000 köbcentire 200 lóerő kíséretében, aminél már csak azt az erőt, és sebességet kihívás feldolgozni az agynak, de leszállás után egészen biztos a szerelem.


Míg más veszekszik, szomorkodik a kapcsolatában, addig én csak megmosolygom a társadalmat, hisz nem kell könyörögnöm a boldogságért

24F


2017. máj. 31. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
az állatokat, vagy a motorodat dugod meg? egészségedre.
2017. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Na de gondolj csak bele, ha van egy általánosan vett boldog párkapcsolatod, egy állatod és egy motorod is?

Egyébként szerintem ez valamilyen szinten egy társadalmi "elvárás". Nem is jó szó erre az elvárás, de egy "nyomás", és ahogy idősödik az ember, úgy egyre inkább fokozódik ez. Illetve valamilyen szinten ösztönös is, hogy párt találjuk, meg persze ha gondolkodok, jó érzés, ha tudom, hogy valakinek nagyon fontos vagyok, akivel megbeszélhetek mindent, és még több is ennél ez a személy, a szerelmem. És lássuk be, mindenkinek vannak szexuális igényei, ezek is fontosak a boldog élethez.

Ennek ellenére egyébként én is szeretem az állatokat, és a motorozás is elég nagy szerepet játszott, remélem a későbbiekben fog játszani.

2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Az ember társas lény.
2017. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez számomra is egy nagy kérdés. Sokszor látom szociális seítőként azt, hogy az emberek inkább belemennek egy rossz kapcsolatba csak azért, hogy ne legyenek egyedül. Sokszor csak a társadalom erőlteti rá az emberekre ezt a 'társas lény' dumát. Sok esetben sokkal bolgogabban élnének, ha nem lenne emberi kapcsolatuk. Na most itt nem arra gondolok, hogy remeteként kell élnie mindenkinek, de nem szabadna, hogy csak egy társadalmi elvárás vagy egy saját belső hibás késztetés miatt belemenjünk egy halálraitélt kapcsolatba. Legyen szó akár barátságról, akár szerelemről.
2017. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az hogy találj magadnak párt, alapíts családot, egy társadalmi elvárás. Én is amondó vagyok hogy ha nincs olyan nő akivel szívesen lennék együtt, akkor nem kell belemenni kapcsolatba. Anélkül is lehet kiegyensúlyozott élete az embernek. Ott van a családom, barátaim, hobbim, munkám. Mondanom sem kell, nem szoktam unatkozni. A szexuális igényt pedig lehet néha enyhíteni, vannak lányok akik nem akarnak kapcsolatot, csak szexet. Ha az ember nyitott szemmel jár, tud találni magának erre partnert.
2017. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert az ember társas lény és genetikailag bele van kódolva, hogy vágyik a társra, társaságra, ölelésre, szexre. Már a kisbabák is könnyebben megnyugszanak, ha a mellkasra teszik őket és érzik a szívverést, ölelést. A szervezetünk működése is javul egy jó szeretkezés után. Az emberek nagy része megtud lenni párkapcsolat nélkül, HOSSZÚ távon már nehezebb.
2017. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami büszkélkedés akar lenni? Én is egyedül élek, nem kapcsolatban. Mozdonyvezetőként akár 150.000 literes és 3000 lóerős motor felett " urakodom " ha villanygép akkor akár 8500 lóerő felett. Most " menőzzek " ezzel?
2017. jún. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Durva, hogy mennyi megkeseredett és antiszociális ember nyomkodja a piros kezeket. Ebből is látszik, hogy még saját magukat sem képesek elfogadni ezek az emberkék.
2017. jún. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem durva, hogy valakinek az számít, hány %-os egy válasza? Engem pontozzanak amerre akarnak, én nem pontozok, nem látom értelmét.
2017. jún. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9: Mivel az oldal célja a válaszok adása és a válaszok hasznosságának értékelése, így nem hiszem, hogy durva, ha valakit ez érdekel. Engem sem azért érdekel, hogy jó legyen a százalékom, csak szomorú látni, hogy mennyi szomorú életű ember van, aki nyomkodja a kezecskéket.
2017. jún. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!