Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőtől nem illik megkérd...

Ha egy nőtől nem illik megkérdezni a korát, akkor azt hogyan lehet megtudni hogy hány éves?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Fb
2019. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na és ha ott mondjuk nincs kint neki?
2019. ápr. 29. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy elavult baromság, mondom ezt nőként. Eszembe nem jutna megsértődni azon, ha valaki megkérdezi a koromat. Pláne, ha mondjuk pont ismerkedünk, akkor elég érdekes lenne, hogy még azt sem tudja, hány éves vagyok...
2019. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszer munkahelyen próbáltam ismerkedni egy lánnyal, elvoltunk beszélgettünk, meg kérdeztem hány éves, erre csak nézett, és mondta hogy ilyet nem illik kérdezni. Azóta se tudom hány éves volt
2019. ápr. 29. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy megkérdezed tőle :D


Most azért ha nem vagy teljesen autista akkor te is látod, hogy kb. mennyi és ha nálad nem sokkal idősebb akkor nem fog emiatt semmit se mondani.

Próbálj meg minél kedvesebb lenni ha mégse akarja megmondani, ne erőltesd a dolgot kérj esetleg bocsánatot, hivatkozz arra, hogy túl kíváncsi természet vagy.


De ha feltétlen körbe akarod vakarni a fejed akkor közös ismerősöknél érdeklődj. Esetleg google is a barátod lehet, szinte mindenkiről lehet találni adatokat, pl. 10-20 éve saját névvel regisztrál fórumokra/játék oldalakra és ott még megvan a profilja.

2019. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tudom az idösebb nöktöl nem illik megkérdezni, mivel azok szégyenlik. Fiataloktól meg lehet.
2019. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tőlem is sokan megkérdezik és szívesen válaszolok,bár meglepődnek sokan. A minap épp hallottam a közértben a mögöttem lévő néniktől :,,Ilyen fiatalon gyereket szűlni! Ennek ssm volt jobb dolga!''

Oké...állapotos vagyok,de 32 éves. Gondolhatod mennyit letagadhatok. És büszkén mondom el a koromat

2019. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se értem, miért lenne ciki megkérdezni.
2019. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!