Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem nem illik ezt...

Csak szerintem nem illik ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés

Iskolában járok hittanra. Nem egyedül járok az egyik fiú osztálytársammal.

De múlt órán nem volt ez a fiú mert elment ilyen nyílt napra abba a gimnáziumba nyílt napra amit meg szeretne jelölni.

Órán Péter apostólról tanultunk és a "lehetetlen" dolgokról. Megkérdezte a tanár hogy mi lehetetlen szerintem nekem. Mondtam hogy az egyik tanártgyból ötös legyek félévkor. Ő meg mondta hogy szerinte hogy tévés műsorvezető legyek. Aztán hogy amit most fog kérdezni azért beszél arról mert nincs ott az a fiú akivel járok hittanra. És megkérdezte mért beszélek ilyen lassan valami betegség miatt?

(Egyébként tényleg lassan beszélek de nem tehetek róla a nagypapám is lassan beszélt valószínűleg tőle örököltem)

Csak szerintem nem illik ilyet kérdezni?



2017. nov. 30. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, ez valóban illetlenség volt.
2017. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
És ezt mindenki előtt kérdezte? Marhára nem illik! Jó nagy bunkó basszus. De még négyszemközt is tapintatlanság, mások előtt meg egyenesen bunkóság! Én tuti nem hagynám ezt szó nélkül! Következő alkalommal menj oda és ezt tedd szóvá nyugodtan.
2017. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy mi ez az alak, valami csuhás?
2017. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

#2 szerintem kettesben voltak...

Szerintem nem gáz, biztos nem bántani akart, csak jobban megismerni téged. Gondolom biztos tényleg nagyon lassan beszélhetsz, ha ilyesmi eszébe jutott. Ilyen apróságokon nem éri meg háborogni, mondd meg, hogy nem és lépj tovább. Az élet túl rövid, hogy minden kis hülyeségen megsértődjünk.

2017. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én katolikus általános iskolába jártam Budapesten anno és sajnos azt tapasztaltam, hogy sokkal rosszabb, mint egy állami iskola. (középsuli már az volt) Pofára osztályzás attól függően, hogy kiknek mik a szülei, képmutatás, esetenként még lehúzás is, brr, borzasztó.

Az illető pedig elég bunkó volt a tv-s műsorvezetős megjegyzésével.

2017. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek


2es vagyok. De hát tette azt a műsorvezetős megjegyzést is... ez már így jócskán szemétség. Nem vicces másnak a gyengeségein poénkodni. Rákérdezni meg csak nagyon finoman lenne szabad, megfelelő idejű ismeretség után.

Ennyi esze azért lehetne egy felnőtt embernek.

Pl ha beszélgetsz valakivel akinek büdös a szája, nyilván te sem kérdezed meg, hogy: figyu, neked most rohad a szád vagy csak nem szokásod fogat mosni?

Vannak dolgok, amiket nem említünk, nem kérdezünk, és főleg nem poénkodunk rajta.


Most megkérdezem tőled: te szívsz valamit, vagy csak vödör alatt éled az életed, azért nem veszed észre a nyilvánvaló dolgokat?

No, ez pl egy bunkó kérdés volt, amire neked azt kellene felelned, hogy mész te a pcsba.

2017. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

kérdezd meg tőle ha mégegyszer rátér:

-tud titkot tartani?

-ja, ja

-az jó mert én is

2017. dec. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként csak ketten voltunk, mondta is hogy azért kérdezi meg mert nincs ott az a fiú akivel szoktam járni hittanra.

2017. dec. 1. 06:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztél vissza, hogy miért kérdez bunkóságot, talán gyerekszoba hiánya miatt?
2020. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!