Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nok miert hazudnak egymasnak...

A nok miert hazudnak egymasnak a sulyukrol?

Figyelt kérdés

Miert van az, hogy ahanyszor azt mondom, hogy fogynom kell es hogy nem akarom a sutit Amit hehoznak a munkahelyre, akkor mindegyik azzal jon, hogy te jo vagy igy, meg csak a zsir atalakult izomma!!!!


168cm-hez 102kg vagyok.


Nagyon felbosszant ez, mert most tenyleg elhiszik, hogy igy jo valaki??


En akkor tekintek valakit a baratomnak, ha a szemembe mondja az igazsagot meg akkor is, ha faj.


2019. máj. 1. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

1. nem értenek hozzá

2. kedvesek akarnak lenni

3. nem tudják, mit mondjanak, kevés ember mondaná azt, hogy "hát tényleg nem kellene sütit enned, mert egy disznó vagy". Ettől még nem rosszak, csak nem akarnak bántani.

4. Esetleg ő maguknak is vannak rossz érzéseik a témával kapcsolatban, és nem akarnak belemenni.


Szerintem ne legyél túl kemény az emberekkel, nekik az elsődleges feladatuk egy munkahelyen nem az, hogy ilyen egyéni célokban támogassanak. Jó eséllyel nem is foglalkoznak azzal, mi van az alakoddal. Erre vannak az igazi barátaid, akik a szemedbe mondják. Félidegeneken ne kérd számon aa nyers őszinteséget mert az csak igaz barátok közt működik, meg sokéves kapcsolatokban.

Másrészt látod, ahogy felsoroltam, a szemedbe hazudás mellett lehet sok más okuk is rá.

2019. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha a szemedbe mondanak akkor meg nekik mennél kismalac:D
2019. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért hazudnak, mert nem merik felvállalni, hogy dagadtak.

Nálad meg inkább a mások általi önzőség van. "Egyél, mert én szenvedtem ezzel órákat" (ha nem is így vagy mondják ki, de ezt gondolják)

2019. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Tudják és látják is, hogy leakarsz fogyni? Úgy értem, hogy látják, hogy pl. direkt diétás kaját viszel, nem eszel semmi édességet stb.


Nekem még az jött le, hogy tudják, hogy úgysincs akaraterőd lefogyni, ezért mondhatták azt, hogy jó vagy te így is.

2019. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es nem mennek nekik! Ha azt mondom, kosz, nem kerek, mert fogynom kell, akkor csak mondjanak annyit, hogy ok. Nem kell a bullshit, hogy de Jo vagy igy stb. Senki bem kerdezte. Es azt mondani, hogy tobb, mint 100 kg-an jol nezek ki, az serto!!
2019. máj. 1. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát elég egyedi, hogy a léleksiminek szánt szavaikat sértőnek titulálod. Max alaptalan, de sértő? Leírtam neked, mi van mögötte, vagy felfogod, vagy nem.


Első voltam.

2019. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elegge eltevedt ez a leleksimi!

Ha felfogod, ha nem

Inkabb, ne mondjanak semmit.

Ez nem kedvesseg.

2019. máj. 1. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: mondtad már nekik, hogy hé, csajok, fogyni próbálok, légyszi, ne kínáljatok semmivel? Vagy bármi? vagy ki kellene szopniuk az ujjujból, hogy egyik napról a másikra te fogyózni kezdtél, és most már a dicséretnek szánt szavaik nem úgy esnek latba? Vagy kinyitod a szád ilyenkor? Hogy pl "értem a szándékot a szavaid mögött, de most jobban segítene, ha nem dicsérnétek meg, csak ha tényleg látjátok az eredményt"

Ha nem, csak itt vergődsz, akkor nem bennük van a hiba. Ha elvárod tőlük, hogy vegyék a lapot, meg játsszanak alá a fogyókúrádnak, akkor vond be őket valamennyire, néma gyereknek az anyja se érti a szavát!

2019. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik! De a nok kb mindenhol ilyenek.
2019. máj. 1. 09:53
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Az alapvető tévedésed az, hogy ők nem a barátaid, nem is várhatod el tőlük, hogy úgy viselkedjenek. Viszont ha leülteted őket és elmondod a célod, terveid (és nem csak sütikínáláskor bököd ki!), akkor lehetetlen, hogy ne segítsenek, hacsak nem rossz a kapcsolatotok és szándékosan frocliznak.

Én a dohányzás-leszokásos időszakomban kértem a munkatársak segítségét annyiban, hogy nem említik előttem a cigit, nem hívnak le, elteszik a cigijüket szem elől. Szívesen megtették, sikeresen le is szoktam, hálás is voltam a támogatásért.

Szerintem te vagy rosszul kommunikálod a dolgaid, vagy alapból félreérted a dolgot. A kedvességnek szánt szavaikon nem kellene megsértődnöd. De ha sértőnek talélod, esetleg elmondhatnád nekik azt, hogy a dicséreteiket nem jó most hallanod, legyenek őszinték, mert most erre van szükséged. Támogassanak ebben.

Szerintem nem gondolnak abba bele, hogy neked ez sértő, vagy rosszul esik, de biztos nem kerül semmibe ezen változtatni. Próbáld ezt esetleg.

2019. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!