Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki hogy nem tudok...

Mennyire ciki hogy nem tudok még cipöt venni se magamnak 26 évesen?

Figyelt kérdés
Bementem ma egy plàzàba azon belül egy hervisbe de nem sikerult. Olyan kàosz van ott azt se tudtam merre vagyok arcal. Nincs kiirva sehova hogy ferfi sportcipok. Nem gondoltam volna hogy ez ennyire bonyolult. Csak egy cipom van az is rossz allapotban. Szuksegem lesz anyamra vagy hugomra hogy tudjak venni. Mennyire ciki ez?? Am teny hogy eletkeptelen vagyok ezt eddig is tudtam de most szerintem felulmultam onmagsm. Szegyenlem. Ott voltam pedig vagy 15-20 percig. Am baratnom se volt meg sose, szar munkam van, nincs semmim. Egy szr vagyok.

2019. máj. 2. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Rendelj neten. Egyébként ha más nem, a számozás segít. Női általában 41-ig van számozva.
2019. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Uhh basszus erre nem is gondoltam nöi max 41 lehet. De miert van ott ilyen kaosz?? Ossze vissza van minden.
2019. máj. 2. 16:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet mondani őszintén úgy, hogy ne sértselek meg?
2019. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az a baj neten rendelek sokà jön meg és nem biztos hogy jó lesz. Azért nem akarok ilyesmivel szorakozni mert ezt csak fel kéne próbàlni mielött megveszem.
2019. máj. 2. 16:07
 5/21 A kérdező kommentje:
Ilyen nagy àllat üzlet volt visszamentem a kijàrathoz, visszaraktam a kosarat es elkullogtam.
2019. máj. 2. 16:08
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg nem lehet olyat mondani, ami ne lenne sértő.. Az ugye megvan, kérdező, hogy senki se születik úgy, hogy mindent el tud intézni? Hogy az egész csakis gyakorlás kérdése? Mégis mi az isten akadályoz meg abban, hogy végre elkezdd megtanulni, hogyan kell elintézni a saját dolgaidat?
2019. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
El tudok intezni altalaban mindent de ez nagyon neheznek tunik.
2019. máj. 2. 16:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogd magad és menj vissza oda még egyszer, majd újra és újra ameddig meg nem találod a férfi cipőket, ha kell kérdezd meg az eladót. Muszáj próbálkozz aztán idővel belejössz és talán életképes leszel :D

Sok sikert hozzá!

2019. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem merek. Szükségem van valakire.
2019. máj. 2. 16:27
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nem az a baj hogy ha valamit nem talalsz vagy nem tudsz, stb. Hanem az hogy nem gondoltál arra hogy oda menj az eladohoz es annyit mondasz: "merre találom a férfi sport cipőket..?"

Ennyi.. es meg is oldódott volna!

Ha az életbe is ilyen tesze-tosza vagy, akkor nem fog semmi sem összejönni..

2019. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!