Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nekem most nincs Párom így...

Nekem most nincs Párom így sajnos virágot sem kaptam férfitól. Az ciki, ha én veszek magamnak? Nőnap alkalmából.

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
:) Vegyél magadnak.
2016. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
vegyél nyugodtan,semmi baj nem lesz. neked:🌹🌻🌼🌾
2016. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nyalizó. Aki nyalizik másoknak...
2016. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugodtan vegyél magadna. Tőlem viszont, Ha meg nem sértelek, utólag fogadd el ezt:

[link]

2016. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
#3 aztán az téged miért zavar te húgyos? :p
2016. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tortát sütöttem magamnak :)

(ha nem lenne nőnap akkor is sütöttem volna)

2016. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha veszel magadnak, nyugodtan vegyél máskor is ha tetszik... de hogy csak az ünnep miatt vegyél saját magadnak, annak szerintem semmi értelme sincs.
2016. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne keseredj el. én eddigi életem során 3x kaptam nőnapra ajándékot. egyik alkalommal a középiskolás osztályom fiútagjai lepték meg az összes lányt. másik alkalommal egy havertól kaptam. harmadik alkalommal meg a páromtól tavaly.

idén nem kaptam semmit, mert ma nem találkoztunk. de szerintem holnap bepótolja.

de a lényeg, hogy az eddigi nőnapok során én sem kaptam semmit. kicsit rossz érzés,amikor látod,hogy az utcán a nőknél ott figyel a virág, neked meg sehol semmi.

de ez van. ha szereted a virágokat, miért ne vehetnél magadnak? amúgy is akciós lesz nőnap után a legtöbb helyen:)

2016. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van párom, mégsem kaptam semmit .
2016. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Boldog Nőnapot így utólag.. szörfözve a kérdések között ;)
2016. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!