Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha valaki kihaszná...

Szerintetek ha valaki kihasznált átvert stb, az visszakapja majd az élettől?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem.


Csak akkor ha folytatja és egysze lebuki, de akkor sem feltétlenűl lesznek következményei.


Én pl.: rettenetes voltam a lányok terén ... elég tapasztalatlan. Így féléven keresztűl sokszor egyszerre 5-6 lánnyal kavartem. Kb minden héten új emberrel találkoztam és persze ebből összejött 2 komolyabb kapcsolat is egyszerre.


Megszereztem a tapasztalatomat és mára már jó vagyok a másik nemnél.



Kb félévig én voltam a legnagyobb paraszt, de csak jó származott belőle nekem.

2019. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:
59%
Nem, csak ha folytatőlagosan csinálja és nagyot bukik vele egyszer.
2019. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak, ha lelkiismeret furdalása van miatta, tudja, hogy kárt okoz, és nem tud megbocsátani magának, mert akkor lehúzza magát, és a saját csapdájába esik bele. Általában ezeknek az embereknek nagy az egójuk, nem szenvednek kisebbrendűségi komplexusban, nem lelkiznek. Szóval a kérdésedre a válasz: NEM!
2019. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem igen vagyis a saját tapasztalatom szerint. Minden rossz amit valaha elkövettem szinte ugyan úgy visszakaptam és láttam hogy mások is átélték azt amit velem tettek.De az is lehet hogy véletlen egybeesések voltak :D
2019. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az élet nem úgy működik, hogy adogat meg bírál. Van aki megszületik és pár hónapos korában éhenhal mert szar a világ és van aki csalóként hal meg, gazdagon. Ez van
2019. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Visszakapja.
2019. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
KOszonom a válaszokat! Velemenyem szerint vissza fogja, csak idő kell, ha megnézitek a történelemben, akárki aki más karán lépett előre , pl hitler caucesku, stb milyen halált haltak.
2019. máj. 3. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Visszakapja,de nagyon.
2019. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy barátnőm szokta mindig mondogatni, hogy jaj, előbb-utóbb mindenki visszakapja az élettől... hát nem.

Ha ez így lenne, akkor a jó emberek nem szenvednének hosszú évekig vagy egész életükön át, és a rosszak nem lubickolnának a jóvilágban.

2019. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Engem maximálisan kihasználtak és átvertek, szinte mindenemből kisemmiztek a legaljasabb, legembertelenebb módokon, még rablási kísérlet is volt, majdnem hajléktalan lettem, gyűlölöm, megvetem az ilyen okádék embereket. Sajnos nincs nagyon igazság, az igazság fogalma csak egy emberek által kitalált fogalom, hogy reménykedhessenek a kompenzációban. Elég megnézni mi folyik pl. Afrikában, milyen igazságról beszélünk.


Két fajta ember van a ragadozó és a préda. Én préda voltam, kegyetlen durván megfizettem az árat.

2019. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!