Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Egy férfit vonzóbbá...

Hölgyek! Egy férfit vonzóbbá tesz a pénztárcája?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy vonzóbbnak látsz egy férfit akkor, ha kiderül, hogy rendkívül jó anyagi helyzetben van?
2019. máj. 3. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2019. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Alapjáraton nem érdekel, hogy gazdag-e.

Az sem zavar, ha szegény.

Viszont nem jönnék össze olyannal, aki nem tudja fedezni a saját életviteléhez szükséges költségeket.

2019. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem lesz tőle vonzóbb egy férfi sem. Ha ronda, pénzesen is ronda. Ha helyes akkor meg csórón is az.


Szerintem ezzel mindenki így van, ténylegesen senki nem fog senkit szebbnek látni azért mert vastag a pénztárcája. Az már más kérdés hogy egyes nők sajnos képesek csak a pénz miatt összejönni valakivel. De ettől még vonzóbbnak nem fogja találni az illetőt külsőre.

2019. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Az én pénztárcám fekete bőr, lassan 1 éves, az apró tartó zsebet be lehet gombolni, van külön rész az igazolvanyoknak, kotonguminak meg papírpénznek is. Londonban vettem egy charity shopban, mert elhagytam az előzőt. Akit ez felizgatott írhat, mesélek többet róla. 27f
2019. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
4-es :DD
2019. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Megy a mellébeszélés, hogy jaj a penz nem szamit a belső a lenyeg blabla. 80%ban nagyot lendit rajtad ha latszik hogy van penzed, drága autoval jársz márkás ruhákat hordasz.


Fonokom fia csunya szegény de x-es BMW-vel járt egyetemre, fullos csaja van. A kollégáim közül meg többen azért vannak együtt a csajukkal mert kozosen olcsobb az alberlet. De lehet sorolni naphosszat.


Próbáld ki hogy szakadt melegitoben setalsz a varosban pl vagy egy rozsdás húsz éves autoval mész randizni. Senki sem lesz rad kivancsi. Sajnos ilyen világban élünk, en nem is ismerkedem mostanában mert nincs kedvem státuszra kolteni.

2019. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi amúgy is tetszik nekik valamilyen szinten,akkor még vonzóbbá teszi a pénz.

Ugyanaz a vonzó férfi fehér orvosi köpenyben vonzóbb lesz ,mint munkásruhában.Ez van...

Ha meg nem tetszik nekik valaki alapból és mégis összeállnak vele,a férfi ebben az esetben csak eszköz,valójában a pénz a vonzó.

2019. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Engem biztos nem hiaba irjak hogy igen.


Volt sok éve lehetőségem gazdag pasihoz de annyira irritált a külseje is hogy keptelen voltam vele bármire.


Most meg van egy rokkantnyugdíjas parom akit imadok. Ez van!

2019. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Baromira nem érdekel a tárcája, sőt. Jobban érzem magam, ha nekem van több, akkor véletlen se vádolnak meg pénzéhességgel.

2019. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, vonzóbbá, őszintén. Áldozzon rám, csak akkor állok vele szóba.
2019. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!