Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják úgy a nők,...

Miért gondolják úgy a nők, hogy a műköröm sokat dob rajtuk, és miért gondolják hogy vonzobbá válnak a férfiaknak tőle? Drága, semmi értelme, az más ha otthon kifestik, olcsó és igényes. Na de 4000-6000 ft-os műköröm minek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
26%

Az egy dolog haver, hogy neked nem tetszik.

Én megnézem egy nő körmét, sokat elárul róla.

Emellett imádom a francia manikűrt egy nőn, azt otthon kevesen tudják jól megcsinálni.

Szóval vagyunk, akiknek tetszik.

Szimplán nem Te vagy a célközönség, emellett a nőknek is tetszik.

2016. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
35%
Jaja, elsőnek igaza van. Szóval ez egy ilyen "kinek mi?" alapú dolog. A kéz minősége számomra is fontos. Tehát egy szép köröm (nem szivárványos), az sokat dob a leányzón.
2016. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tetszik, és a fériak 90%-át pont letolja hogy milyen nő körme. Legyen tiszta és ápoltvisszafogottan kivestve, természetesen, de de műköröm? Aminem természetes ráadásul havonta több tízezret kidobálnak érte. Nem értem
2016. máj. 13. 18:40
 4/98 anonim ***** válasza:
65%

engem nem érdekel vonzóbbá tesz-e vagy sem, és nem a pasik miatt hordom,hanem mert erőtlen és gyenge a körmöm, valamint állandóan betöredezik, hiába szedek vitamint. És úgy, ritka igénytelen. Ja igen, és az én körmösöm 2500ért csinálja.

Ilyen stílusúakat szoktam csináltatni:

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 A kérdező kommentje:
Ja akkor minden ötezredik pesti nőnek bevan töredezve? Akkor ez egy köröm betegség lenne? Nem! Ez felvágás, divat, és nem olcsó mulatság ráadásul nem oszt nem szoroz. Egy szép, ápolt, kicifrázatlan köröm, sokkal érettebb, és inteligensebb nőre vall.
2016. máj. 13. 18:45
 6/98 anonim ***** válasza:
85%
A nők nem gondolják, hogy a férfiaknak tetszik. Nekik maguknak tetszik, és ennyi elég. És nem utolsósorban, pont azért járnak műkörmöshöz, amiért mások pszichológushoz vagy bárba. Kicsit kikapcsolni, kiereszteni a gőzt, panaszkodni, feltöltődni.
2016. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
78%
Azon gondolkozom, mennyire beképzeltnek kellene lennem, hogy azt higgyem, egy másik ember csak azért csinál valamit, hogy ENGEM lenyűgözzön.
2016. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
69%
A te pénzedet költik?
2016. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
71%
kérdező, akkor gondolom te se nyíratsz divatos frizurát, hogy tetsszen a nőknek, hiszen drága, és a természetes amúgy is szebb, meg nem hordasz divatos ruhákat, mert azok is drágák igaz?
2016. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 A kérdező kommentje:
Na de ezért kidobni több ezreket 2 hetente? :D nem! Szerintem divat, és azt hiszik ha szép a körmük, többek lesznek másoknak. Nem hiába teszik a közösségi oldalakra.olyan ez munt a férfiaknál a tetoválás csak azt nem lehet leszedni.
2016. máj. 13. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!