Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg a “kis ember”...

Ez tényleg a “kis ember” kategória?

Figyelt kérdés
26 éves nő, aki kb. 156-157cm és 48-50kg. Ez tényleg a kicsi kategória?
2019. máj. 4. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A jóból kicsit adnak.
2019. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem egy égimeszelő. Alacsonyabb testalkat, de persze nem törpe.
2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Egyáltalán nem az. Magyarországon az átlag női magasság az 150-165 cm között van.
2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy alanyunk félvér, félig mexikói..
2019. máj. 4. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kicsi kategória, nekem pont ez a típus tetszik. A feleségem még kisebb, mint te. 37 éves, 150cm és 40kg. Nőies, filigrán, cuki.

Azt hozzátenném, hogy én 180cm felett vagyok :)

2019. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon a nők átlagmagassága 164 cm. Tehát már ha csak nőkhöz viszonyítunk is mondhatjuk kicsinek. Ha meg az egész lakossághoz, akkor pláne. Férfiaknál ugyanez az adat 177 cm.


Ehhez a magassághoz ilyen súly még vékonynak is számít. Ahogy elnézem a képeket...

[link]


Ez is még hozzáadódhat ahhoz, hogy kicsinek számítson egy ilyen testtel rendelkező nő.


Amúgy kicsit furcsa ez a kérdés. Nem értem minek szól. Szóval gondolnám, hogy te vagy az, akiről szól, de te meg minek kérdeznél ilyet?? Hát egész életedben tapasztaltad minden hátrányát-előnyét, és csak most tűnne fel, hogy pici vagy? 😃 Tornasor?

2019. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Én 170 cm vagyok és 16 éves. Csak egy ismerősöm miatt érdekelt.
2019. máj. 5. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!