Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja? Egy lany...

Miért csinálja? Egy lany Butának tetteti magát, mindenki ki is beszéli, se közben meg sátáni IQ-ja van és akarkinek túljár az eszén és olyan leckét mér az emberre hogy egy életre megemlegeti?

Figyelt kérdés

Osztálytársamrol van szó, egy 17 éves lányról. Elképesztően Butának tetteti magát mindenki előtt, amolyan való világ-szerű primitív csajnak,de rohadtul okos... soha Semmitanul és mindenből színötös, 3, igen, HÁROM nyelvvizsgája van, ebből 1 felsőfokú! Bárkinek túljár az eszén és tőrbe csalja ha így van, egy kimondottan bosszú álló lány, aki csak az iskola falain belül ártatlan naiv kiközösített kislány, az iskolán kívül viszont dörzsöltebb mint nagyon sok idosebb férfi.


Ez valamilyen mentális betegség lehet ?


2019. máj. 7. 08:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Javítás: soha semmit nem tanul, mégis színötös, ezt akartam irni
2019. máj. 7. 08:48
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baja a lánynak. Kiközösítitek, kibeszélitek a háta mögött, hát persze, hogy bohócot csinál belőletek. De meg is érdemlitek.
2019. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Mert manipulál. Az emberi kapcsolatilag butának (ti. "butának") feltételezett emberről nem is képzelik el, hogy amit mond, annak csak manipulálás a célja. Emiatt ő olyan trükköket is kijátszhat, amit egy átlagos elfogadottságú és nem "buta" ember nem.

SZEGŐDJ A BARÁTJÁUL VAGY A TANÍTVÁNYÁNAK! Ez a csaj még nagyot fog menni az életben. Szerintem igyekezz vele jóban lenni, hátha

1. Tud/akar a tanulásban segíteni (ha kell).

2. Te kisegítheted a kiközösítésből.

3. És a legfontosabb: Hogy eltanuld tőle a trükköket.

Ugyanis az életben vannak rosszindulatú, intelligens manipulátorok (Nem dolgozik, de előléptetik. Mosolyogva csináltatja meg veled a holnapi munkáját, és te érzed magadat szarul, hogy nem tegnapra vagy kész. Szemben dícsér, de ki nem áll érted stb.). Őket ezzel a tudással RÉSZBEN kivédheted.

Vannak ösztönös manipulátorok, lusta de tényleg buta emberek, akik másra testálnák a sz@rjukat. Őket ezzel a tudással felismerheted, és még ráadásul kiütéssel legyőzheted, hogy nem is fogja érteni mi történt, és honnan jött az ütés. Ez iszonyatosan vicces, ahogy maguk levében főnek utána. Egy kollégám csinál ilyent néha. Sajnos ehhez természetes tehetség is kell, amit még nem látok magamban. :-( Ááááááá!

2019. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ja, és semmi baja, csak védekezik.
2019. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyors gondolkozás és az azzal kapcsolatos manipuláció nem betegség,hanem életünk mindennapos része.

Csak 1.példa: úgy mondom el a véleményemet egy kívűlállónak,hogy az is értsen belőle akinek szól.

Az okos osztálytársad ügyesen lavírozik,mikor fog azzal élni,hogy egymás ellen fordítja az osztálytársakat?!

2019. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Nem lehet, hogy görbe tükröt mutatsz neki?
2019. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Anonymus, szerintem nagyon igazad van... Én egyébként nem terveztem őt kiközösíteni, sőt, eddig sem vettem részt a szekálásában, éppen ezért rajtam (még) nem állt bosszút az ördögi trükkjeivel.


Amúgy meg első, félreértettél. Ez a lány olyan, mint aki direkt, szándékosan akarja magát prédának tettetni és elhitetni a szekálóival, hogy ő mérhetetlenül primitív, buta, naiv, közben meg sorra pofára ejti őket. Az nem durva, hogy ez a 17 éves lány egész matek órán meg se szólal, ha szólítják, akkor is rá vágja flegman, hogy nem tudja, őt hagyja ki ebből a tanár, majd pár nap múlva megir egy 💯%os dogát? Angolon ugyanez, de közben felsőfokú nyelvvizsgát tett egy éve, 16 évesen... Ja és olyanokat mond, hogy amúgy ő már 6 pasival is lefeküdt életében (és csak 17 éves). Ezt mondjuk nem tudom H igaz-e vagy csak megint egy támadási felületet akar szándékosan gyártani magának.


Senki nem érti a csajt, igazából olyan mintha autista lenne, vagy több személyisége lenne.

2019. máj. 7. 09:31
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Biztos téged sem értenek meg sokan, hogy miért foglalkozol vele...
2019. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 biztosan téged meg méginkább nem értenek meg, hogy miért vagy ennyire hülye... (y)
2019. máj. 7. 09:50
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
Miből állapítottad meg?
2019. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!