Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen most jelen pillanatban...

Milyen most jelen pillanatban az életetek?

Figyelt kérdés

Milyen volt régen?

Hogyan képzelitek the jövőtöket?


2019. máj. 7. 17:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretnétek itt le írni,akkor le privàtban is el küldhetitek.
2019. máj. 7. 17:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sz.r


- Van egy máig felfolgozatlan gyász.

- Édesapámmal ketten maradtunk. Szeretjük egymást; én nem akarom bántani, se megszakítani a kapcsolatot, de egyre nehezebb vele. Kezd alkoholistává válni. Mindenről van véleménye és csak neki lehet igaza. Engem pedig egyre jobban lehúz és egyre jobban beleszól az életembe. Konkrétan így megoldhatatlan problémának érzem. Nem megoldás a kapcsolat megszakítása, viszont fáj nekem, amilyen velem.

- Konkrétan amióta dolgozom, csak fogy a régen félretett pénzem. Hogy megaradmaradjon legalább egy része, már cipőt se merek venni.

- Tökmagányos vagyok, de legalább jó lelki szemetesláda.

- El akarom kerülni szüleink hibáját, nem akarok pénztelen, megkeseredett, elvált, egész életében sz.r mukát végző 60 éves lenni.

- Már a negyedik végzettségemet szerzem, letettem a jogsit, felfrissítettem az angoltudásomat, németet is tanulok és még így se érzem (tapasztalom), hogy ki tudnék törni.

- Párkapcsolatom nincs, jelen lelkiállapotban nem is nagyon lehetne, amúgy majdhogynem folyamatosan tanulok, amikor nem a munkahelyemen vagyok.


Szeretnék a mostani tanulmányaimmal elhelyezkedni, szeretném, hogy legalább 3 hónap alatt 40 ezer forintnyi extra kiadásra legyen pénzem.

Szeretném megismerni a szabadidő fogalmát. Nem azt, hogy munka után, önéletrajzok küldözgetése és lefekvésig tartó tanulás előtt felnézek gyakorira, hanem végre pihenni menni haza a melóból.

Szeretnék időt, pénzt jó pszichológusra.

Szeretném, hogy végre az okozzon dilemmát, hogy na, hol is ismerkedjek.


Majd a sírban megkapom ezeket....


26/N

2019. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1# Sajnálom, részvétem.

Miért nem mondod neki hogy mozduljon ki?

Vidd el valahova.

Van ingyen pszichológusra is lehetőség,keress neki,lehet jót tenne neki.

Mindent meg lehet oldani,ki kell tartani és haladni a célok felé, soha sem szabad feladni.

Miért nem mondod el ezt neki oszintén?

hogy ez neked rosszul esik ahogy bànik veled, nincs veszteni valód.

Tedd a félretett pénzedet egy másik szàmlàra, erro csak te tudj senki màs, próbálj meg nem hozzá nyùlni.

Sokan magànyosak sajnos, de tarts ki.

Nem leszel olyan mint a szüleid, mert teszel a céljaidért, ne meséld be magadnak hogy rossz lesz mert akkor nagy valószínűséggel ùgy lesz, csak is azt gondold és mondogasd is hogy jó lesz minden, igaz ezért tenni is kell.

Gratulálok hozzá,nagyon ügyes vagy :-)

Én most az angollal próbálkozom, mivel a némettel most nem jártam sikerrel.

Pedig már most ki tudnál törni, sokkal több lehetőséged van mint nekem.

Sajnálom, ha ez egy kicsit is meg nyugtat nekem sincs párkapcsolatom.

Néha azért ki kéne kapcsolódnod is, mert így nagyon könnyen meg lehet õrülni,ha egyedül màr jól tudod magadat érezni akàr hol akkor jöhet a tàrsosàg, most jelenleg én ezen dolgozom.

Jól hangzik,kitartás, el fogod érni a céljaidat csak soha se add fel, aki tesz a céljaiért előbb utóbb el is fogja azt érni.


Sok sikert tudom hogy sikerülni fog :-)

2019. máj. 7. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Apám szerint a pszichológus és a pszichiáter ugyanolyan, egykutya és mindkettő teletöm Xanax-szal.


Ő amúgy tipikusan az az ember, akivel nem lehet beszélni. Semmiről. Mindenről véleménye van, csak neki lehet igaza, megemeli a hangját, felhúzza magát.


A kocsmáig kimozdul néha, olykor a parkig is. Messzebb már más is próbálta kimozdítani.



Édesapám is tett anno a kitörésért.

Nagyon sok, ma középkorú ember tett a kitöréséért.

2019. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Péntektől kezdődnek a vizsgáim, 3 héten át fognak tartani, és izgulok, hogy hogyan teljesítek majd. Sajnos az a problémám, ami a legtöbb kortársamnak is, hogy nincs motivációnk a tanuláshoz. Alapjába véve jó tanuló vagyok, megbukni nem fogok, de lehet, hogy ha nem figyelek becsúszik 1-2 hármas.


Illetve egy kicsit még félek a továbbtanulásom miatt. Levelező szakra fogok menni, mellette félállásban dolgoznék, és nem tudom, lesz-e elég kitartásom és akaraterőm a fősulit végigcsinálni mellette.

19/f

2019. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Reggel még nagyon jó volt, estére baromi xar lett, és nem tudom, mikor-hogyan lesz kiút belőle...

Régen a mostanihoz képest nagyon xar volt.

A jövőmben elvileg van egy változási lehetőség, de nem a jelenlegi közegben, így azon dolgozom, hogy ez a lehetőség minél hamarabb megvalósuljon.

2019. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2# Tényleg mindenről meg van a véleménye,ez szomorú.


Hát ha végképp ne bírod el viselni akkor csak a költözés tud segíteni,ne add meg magad, motiváld magad és haladj elõre.

2019. máj. 7. 21:37
 8/12 A kérdező kommentje:

Ne izgulj,sikerülni fog,biztos vagyok ebben, nekem is pár éve voltak a vizsgáim és sikerültek :-)

De normális ha izgul az ember.

Ebben igazad van, nekem sem volt motivációm sajnos, próbálj meg valamit találni,nem könnyű feladat de tudom hogy képes vagy rá és sikerülni fog :-) például el szeretnél ide vagy oda menni, meg nézni, ki próbálni valamit, amit most szeretnél nagyon azt csak az után csinálhatod meg ha meg tanultad a tételeket.


Ne félj, új izgalmas dolgok jönnek az életedben,élvezd ki nyugodtan és ne félj légy bàtor,ez szuper, így legalább pénzt is keresel, már most szeretnélek emlékeztetni hogy havi szinten legalább a 10% át ragad félre, de akár többet is rakhatsz és ha nem muszáj ne nyúj hozzá, később hálás leszel magadnak hogy van félretett pénzed.


Persze hogy lesz elég kitartásod,sosem szabad feladni, legyenek céljaid amiért mellette küzdesz, hajrá sok sikert, képes vagy rá :-)

2019. máj. 7. 21:58
 9/12 A kérdező kommentje:
3# ment az elõzõ válasz.
2019. máj. 7. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a jókívánságokat és a biztatást :)

(5# voltam)

2019. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!