Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetlen barátom sincs jelen...

Egyetlen barátom sincs jelen pillanatban sem párkapcsolatom és miért? Mint kiderül a féltékenység miatt.

Figyelt kérdés
Sosem jöttem ki lányokkal nem is vagyok az a túl lányos tipus de viszont mindenki agyon dicsér ,hogy mennyire gyönyörű vagyok . Mindig fiú barátaim voltak,társaságom lányok szinte 1 talán de mind hátba szúrtak és a folyamatos versengés !!!! Kiderült azért mert rengeteg lány féltékeny de erről é nem tehetek a fiúk meg nem mernek megszólítani ... nem tudom mit csináljak , de ez nagyon rossz és már idegesítő !!!!!! segítsetek kérlek
2015. márc. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

3-2-1 Privátáradat...

Ó te szegény nagyon sajnállak. Az ilyen nők általában egoisták, bunkók, önteltek, nagyképűek, és önmagukon kívül semmi más nem létezik számukra. Talán ezért... És férfiként mondom ezt.

2015. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez fura.... mert ha kellet valakinek valami (segítség ) én voltam az egyedüli ki ottvolt most meg hopp sehol senki ... 3..2..1 na mit szólsz? :)
2015. márc. 10. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nyitott lenni. Fiúkkal, lányokkal.

Azt mondod hogy nem mernek megszólítani. Hát szólítsd meg Te őket. Annyi ember van a környezetedben akivel "majdnem" beszélőviszonyban vagy, kezdeményezz egy kicsit. Osztálytársak, egyéb iskolai ismerősök, edzéstársak (ha jársz), stb. Nem kell kifejezetten azzal a céllal, hogy te most barátkozni akarsz, csak szimplán legyél érdeklődő, úgy is meg fogod látni hogy kivel illesz össze kivel nem. Meg ezzel megadod nekik is az esélyt, olyanoknak akik esetleg akartak volna veled beszélgetni, csak nem mertek megszólítani.

2015. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !!! :)
2015. márc. 11. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan lányokkal barátkozni akik jellemben,külsőleg egy kicsit ellentéted. Akkor nem lesz versengés :) Hátba szúrás bárhol lehet az az igazság,mert nagyon sokan felszínesek és önzőek.

Legyél nyitott,viszont nem bíz meg túl hamar senkiben sem.


Fiúkkal szint úgy legyél nyitott,de ne ad meg könnyen magad.Legyél kedves,ne tolakodó stb

2015. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

a társaságban is általában fiúk voltak de sosem volt köztünk emmi részemről csk barátok .

de az a baj ,hogy nem tudom hogyan kezdjem meg a "társalgást"-hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni ..

2015. márc. 11. 18:30
 7/7 anonim válasza:
Ha van kedved barátkozni… :)
2015. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!