Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegye fel a kezét az, akinek...

Tegye fel a kezét az, akinek tele a bakancsa ezzel az esős idővel?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem magam Angliában érezni. Mikor áll már el? Oké, hogy kell a földekre az eső, de ez már nonszensz.


Kor, nem.


2019. máj. 9. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Engem csak annyiban zavar, hogy már egy hete egyfolytában erős fejfájásom van, rossz a gyomrom. Előtte nem voltam ilyen érzékeny a frontra.


N/21

2019. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

1 hónapig ASZÁLY volt, a gazdák kárbejelentést tettek, mert mikor nem kellett, nem volt eső.

A májusi eső egyébként is aranyat ér. Hétvégén fagyosszentek. Szóval nem tudom, hogy most mit kell sírni.

Ha egy kg kenyér majd 6-800 ft-ba fog kerülni akkor is fogsz sírni, hogy ha pár napig folyton esik az eső?

2019. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jav: mikor kellett...
2019. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tegye fel a kezét..... :DDDDDDD Ez olyan, mint reggel a buszon van egy tag aki amikor a megállókba felszállnak az utasok, mindig hátranéz, hogy kik azok... én meg egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogy ebből milyen információt nyer ki. :DDDDD
2019. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a Jézuskának , hogy kövi szülcsinapcsodra ne hozzon annyi esőcskét, mert elolvadsz, kis cukorkám! :DDDDD
2019. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Engem csak azért zavar, mert retkes lesz a cipőm... tiszta sár minden.
2019. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

🙋‍♀️

Az ablakból nézve szeretem az esőt, meg a gyors, meleg, nyári záporokat is. De hideg, szeles idővel kombinálva ki nem állhatom, ha mennem kell valamerre.


20/L

2019. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Annyira szeretem, végre nem tetűmeleg van. Ha ilyen lenne a nyár, életem végéig boldog lennék.
2019. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: fonákul vagy bekötve. 😄
2019. máj. 9. 20:46
 10/20 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaró, de igazából nem érdekel különösebben.

Amikor bent vagyok, kifejezetten szeretem nézni és hallgatni.

18/L

2019. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!