Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a kislányomra...

Lehetséges, hogy a kislányomra jó a tavaly téli bakancsa, holott nyári cipőből már egy számmal nagyobbat vettünk neki?

Figyelt kérdés
Majdnem 16.000 Ft most az ára, most néztem a Deichmann oldalán, Elefanten bakancs. Ha valóban jó a lábára akkor tudná hordani még.
2017. szept. 19. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok fel a lábára.
2017. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tavaly 2 számmal nagyobb volt, talán. :)

Honnan tudjuk, hogy mekkora a télije?

2017. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Felpróbáltuk, azt állítja jó neki.

Viszont nem értem, hogy ha egy számmal kissebb mint az új nyári cipői akkor hogy lehet jó.

A téli lábbeliket eleve másként méreteznék?

2017. szept. 19. 09:07
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát bocs,de ez nekem már sok...

Egyszerűen csak rápróbáld a lábára.


Most komolyan gondoltad ezt a kérdést???? 😰

2017. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, most látom a kommentedet.


Ha beáll a rossz idő, hagyd hogy hordja és ha nyomni fogja a lábát,akkor úgyis szól.

2017. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ráadod a gyerekre és megpróbálod, hogy a sarka mögé befér-e még a mutatóujjad - ha igen, akkor még használható, ha nem, akkor nem. (Persze figyelj, hogy téli vastag zonki/harisnya legyen rajta, amikor felpróbálja.
2017. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Veszel egy centimétert és összehasonlítod ..

Valószínű szélesebb az orránál, és kényelmesnek érzi még. Vagy lehet hogy nagyobb a bth-ja mint a nyári cipőnek.

2017. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En azt olvastam, hogy a gyerekek eleg sokaig nem erzik, ha nyomja a labukat a cipo.. A legjobb, ha kiveszed a talpbetetet es odamered a labahoz. Az a jo, ha egy fél-1 cm-vel nagyobb a labanal. Vagy merd meg a belhosszt es hasonlistd ossze a labhosszával-.
2017. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mérd meg a belső talphosszt.

Különben az én fiam 6 évesen kezdte el mondogatni, ha nyomta a cipő az lábát!

Addig abszolút nem zavarta, soha nem szólt, nekem kellett időnként "felülvizsgálni" a lábbeliket méret szempontjából! :D

2017. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Lehet mert a gyártók között eltérhetnek a méretek.
2017. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!