Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy egyáltalán...

Az normális, hogy egyáltalán nem érdekel semmi ami ebben az országban történik?

Figyelt kérdés

Ellenben lekötnek, és képben vagyok mindennel ami Amerikában, Kanadában, Ausztráliában, és az Egyesült Királyságban éppen történik társadalmilag, gazdaságilag, kulturálisan, minden tekintetben


Ezek azok az országok az én szememben, ahová érdemes kacsintgatni fiatalon, vagy egy jobb élet reményében kimenni oda



2019. máj. 11. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen egészséges hozzáállás.
2019. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Én is csak azt nézem, hogy mennyi adót kell fizetnem itthon. Ausztrál cégnek dolgozom itthonról.
2019. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél. Viszont egy "jobb életet" máshol sem adnak ajándékba, ott is meg kell érte dolgozni. Legfeljebb valamivel könnyebb.
2019. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mehetsz is el itthonról.
2019. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekbe az orszàgokba nagyon be se fognak engedni, amerikàba tuti nem. Marad ausztria vagy német. Az se rossz.
2019. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!