Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékenykedem egy lány...

Róbert dávid kérdése:

Féltékenykedem egy lány miatt, pedig ő nem érez semmit irántam és párkapcsolatba sem vagyunk, miért van?

Figyelt kérdés
szóval a csaj skizoaffektív zavaros beteg mentálisan,és korházba van,van egy látógatója aki megszokta látogatni őt kistarcsai korházban,ismerem a srácot szoktam vele beszélgetni,és mindig kérdezem tőle mit csináltok? stb. ezzel a lánnyal egyszer lefeküdtem még 1 évvel ezelött azóta fél éve nem láttam őt,nem is nagyon érdeklődik irántam facebookon. ismerősöm de nem nagyon foglalkozik velem. lehet érzek iránta valamit? hozzá teszem ez a nő majdnem minden második palival összefekszik ahogy tudom. 32 éves én meg 28,már elég régóta ismerkedem régebben többet találkoztunk. Mondta hogy jöjjek be hozzá,hogy maszirozzam meg.Én meg nem akarok olyan messzire elmenni mert szorongok.Hozzá teszem engem is súlyt betegség skizofrénia.szóval egyikünk se 100%as. Kimondta nekem egyszer régen hogy nem vonzom őt,meg hogy feleségül már biztos nem veszem(nem is akarnám :D). Sajnos elég nehéz eset ,de tud kedves aranyos is lenni és szeretek sokszor vele lenni még anno.azért maradt korházba mert nincs hova mennie,azt akarta hogy nálam lakjon de anyukám nem menne bele,hozzáteszem édesanyukámmal lakom,nem dolgozom de keresek munkákat,és kéne már igazából. 28/F

2019. máj. 11. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Féltékenykedem egy lány miatt, pedig ő nem érez semmit irántam és párkapcsolatba sem vagyunk, miért van? -Mert ez természetes reakció, mivel fenntartod a reményt, mindaddig míg teljesen száz százalékosan meg nem mondja neked, hogy nem kellesz. De persze ott a másik verzió is, hogy kellhetsz neki.
2019. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!