Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a nőies nő?

Milyen a nőies nő?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki tetszik és úgy tudom, a nőies nőket preferálja. Kíváncsi vagyok, hogy én férfi szemszögből az vagyok-e.


Férfiak, milyen a nőies nő számotokra?

Kinek mit jelent?


Én persze tudom a választ, de én nő vagyok.

Érdekel mások véleménye.



Köszönöm


2019. máj. 11. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát! Esetleg egy arc nélküli fotó? Vagy egy hasonló, ami alapján tudnánk véleményezni!
2019. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha tudod a választ az máris hiba, mert csak prekoncepciód lehet. Azt, hogy egy férfi mit tart nőiesnek azt nem tudja egyik nő sem. A férfiak is csak érzik.
2019. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

drága kettes...



én pont “ más” férfiak véleménye után érdeklődöm.

Annak a véleménye érdekel, aki épp valaszol..



azt pedig, hogy milyen a “nőies”, igazán könnyen körbe lehet írni prekoncepciók nélkül is. Ha hallottál az objektivitás fogalmáról, akkor már közelebb leszel a megoldáshoz.



Na..

de engem nem a saját véleményem érdekel.

2019. máj. 11. 20:52
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es:


nem engem kell véleményezni. Azt majd a leírtakból kikukázom, ami rám vonatkozik. Neked a te saját álláspontodat kellene megfogalmazni.


Remélem lesz olyan, aki megérti a kérdést.

2019. máj. 11. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá egységes válasz! Pasinként, ízlésenként változó! Ahogy a nőknél sem egyforma az ízlés a férfias pasikat illetően!
2019. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első és a legfontosabb az öltözködés, pláne ha még nincs köztetek semmi, hanem most akarod felkelteni a figyelmét. Konkrétan pedig ilyen szempontból azt tudom mondani, amire te is gondolnál nőies öltözködés alatt: szóval inkább szoknya, mint nadrág; inkább magas sarkú, mint lapos cipő; stb.
2019. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vonzó, csábító!
2019. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

- tiszta, igényes a külsejére (haj, köröm)

- nem elhízott, nincs lógó hasa

2019. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6-os:


Számomra ezek nem alap dolgok, hanem az alapok alapja.

Nem itt kezdődik a nőiesség, hanem konkrétan erre épül.

Az ápoltság, a szép haj, a finom illat, a nőies öltözködés, a kecsesség, a finomság, ezek mind alap tartozékok.


Meg se kellene említeni.


Ezen felül inkább szerintem a testalkatra gondolt nőies alatt.



Van valami extra információ arról, hogy mi a nőies, vagy csak ezekben az alap dolgokban merül ki?

2019. máj. 11. 21:30
 10/10 anonim válasza:
Nekem a nőies alkat a homokóra vagy a körte. A szélesebb vállú, keskenyebb csípőjű nők is természetesen szépek, de ha nőiesről van szó, akkor a vékony derék, szélesebb csípő jut az eszembe. Tehát ami nem férfias.
2019. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!