Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőies férfi vagyok? Baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies férfi vagyok? Baj?

Figyelt kérdés

Szeretnék romantikus lenni elcsépelt hold sétát meg vacsorát meg virágokat és igazi csókot


Szeretnék magamból adni a nőnek de csak ha megérdemli nehezen kezdek el vslskit is szeretni ténylegesen mert nem akarok csalódni.Szóval senkit nem tisztelek meg a szeretetemmel de oly jó lenne.Pedig a másiknak nem kéne hozzá sok csak szeretném egyszer megélni a feltétel nélküli szeretet amit csak mindkettőnk kölcsönös bizalma hozhat el.


Nekem úgyérzem fontosabb az hogy szeretve érezzem magam és szeressek meg az egész testemmel érzzek.

Nem redukálodik le arra hogy “beverjem a f@sm”.


Szertném kimutani és megélni az érzéseimet ami a gyöngédségtől a vadállatiasságig terjed.

Mindet meg akarom élni.

Szval nekem sok minden tetszik de a leginkább erre az igazi idealista szerelmes szexre.

De ez nem jelenti azt hogy akkár véresre szeretkezzük egymást a heves szexben.Pl leverjük a boros üveget és annyira vadak vagyunk hogy a szilánkokon folytatjuk de az a fájdalom mindkettőnknek csak jólesik.És mindenünk keveredik.


2018. nov. 21. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Leszel enyém... ?
2018. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem vagy nőies.

Csak romantikus, az meg jó tulajdonság.

2018. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!