Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sötét ruhás, elvont emberek....

Sötét ruhás, elvont emberek. Mit lehet róluk tudni?

Figyelt kérdés

Nem tudok róluk sokat, és ezért kérdezek tőletek, hogy tudok e róluk pár sztori, tulajdonságot, történetet. Hogy kik is ők valójában. Lényegében valami sátánista dologról lehet szó, de nem vagyok benne biztos. 2 felé kinézetű embert szeretnék kiemelni.

A nevüket sem tudom.

Az 1. Fekete ruhában, semmije nem látszódik ki, csak a szeme. Feje bubján hegyesen felállított sapka szerű. Csoportban szoktak lenni.


A 2. Emberek akik szintúgy feketében vannak, és csuklyában.Az arcukon egyes állatoknak a csontos fejük helyezkednek el. Ilyen pl a szarvasmarha meg a bakk.


Válaszotokat előre is köszönöm.



2019. máj. 12. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg valami sátánista szekta tagjai, ilyen körökben gyakran előfordul a szarvasmarha koponya is.
2019. máj. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ezeket az utcán látod, vagy videókban, képeken? Biztos, hogy nem sátánisták, ugyanis rajtuk nem látod meg, hogy ők azok. Ördögimádók inkább. A sátánisták leginkább olyan ateisták, akik önmagukat vallják a saját istenüknek.


A hegyes kalapos dolgot inkább a boszorkánysághoz tudom kötni.


De az is lehet, hogy egyszerű cosplayerek.

2019. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kviddics csapat edzeni megy.
2019. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bakk nincs.


Kérdezd meg tőlük, mit lehet róluk tudni.

2019. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket pár sorozatokban, filmekben szoktam őket látni. De soha nem arról szólnak hogy kik is ők. És ez engem mindig is idegesített, hogy nem tudok róluk semmit. Pinteresten, Facebookon is vannak róluk szerkesztett képek.
2019. máj. 12. 12:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Találtam róluk képet. Hátha segít.

1. [link]


2. [link]

2019. máj. 12. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ma se alszom, köszi
2019. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lux morulus ***** válasza:
47%

"Ezeket az utcán látod, vagy videókban, képeken? "


A kis vetítőben, ami a homloka belső felén jeleníti meg a képeket.

2019. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!