Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Furcsa", művész, művészlelkű,...

"Furcsa", művész, művészlelkű, elvont bármiféle ilyen jellegű emberek, fellelhetőek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Nincs különösebb oka ennek a kérdésnek,csak kíváncsi vagyok,hogy akadnak-e itt ilyen típusú emberek.Szívesen ismerkednék mellesleg.A facebook ehhez túl mainstream XD meg sok hazug nép ott.

Jómagam potom 15 éves lányka vagyok,nem kifejezettem tartom magam művészi hajlamúnak.Én csak úgy szeretek olvasni,mindenféle kortárs és nem kortárs könyvet.A jó rock,metál zenét,szavalni,festeni.De csak úgy.Nem vagyok egy kiemelkedő tehetség,viszont szívesen ismerkedek neten ilyen kaliberű emberekkel,mivel a kukutyin háta mögött tengetem a hétköznapjaim túlnyomó többségét ahova csupa szürke emberek járnak.

Szeretettel várom a vállalkozó embereket!:);)



u.i.: körte levet akarok

nem harapok,csak sadgörl vagyok,meg néha gyerekes,de az betudható a koromnak.

fuckyeah 15



2017. jan. 3. 04:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok.
2017. jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 misshutcherson válasza:

Heeeey bitch

Amúgy vannak

Pl en

2017. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha facebookon sok a hazug nép, várd meg, míg itt kapsz egy rakat levelet ""korodbeliektől"", akik hogyhogynem ponnnntosan azokat szeretik, amiket te :D
2017. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ari kiscsaj, kár hogy még csak 15 :)
2017. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon erőltetett a stílusod, kanos férfiakon kívül kétlem, hogy vonzana bárkit is...
2017. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

ez tuti kamu

fuckyeah...

2017. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Van némi művészi hajlamom (például gyakran szoktam novellákat írni), viszont egyáltalán nem tartom magam annyira elvont embernek :D

Na, most én akkor beleesek még a körbe??

2017. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szerintem teljesen fölösleges ilyen dolgokat kiírni az internet világában, mert mindig lesz valaki aki keményen leszól, mindegy hogy ért-e hozzá vagy sem, na meg ott vannak a szentek akik mindig mindent pozitívan látnak és azt hiszik, hogy mindenkinek tudnak segíteni.

A legtöbb ilyen "furcsa" művészlelkű ember introvertált, tehát azt várhatod, hogy írkáljanak rád (persze van kivétel)

16/f

2017. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ez neked mennyire elvont? Remélem működik a link.

És innen jött a szemhez az ihlet. https://www.youtube.com/watch?v=SO4LyKd-Hws ha már metál \m/

Régi rajzaim, szóval ma már jobban csinálnám meg őket. A koponya majd egy évvel idősebb is a szemnél.

2017. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát most na:D egy próbát csak megér a dolog.Nem utolsó sorban, még mindig kismilliószor jobb elfoglaltság szilencium közben gyakorikérdéseket olvasgatni,semhogy tanulni.
2017. jan. 3. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!