Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szoktátok előre leírni...

Ti nem szoktátok előre leírni magatokat ha egy erősebb ellenféllel álltok szemben valamiben?

Figyelt kérdés

Sportról van szó, és sajnos nekem mindig elmegy a kedvem a focimeccs előtt, ha kiderül, hogy egy tőlünk erősebb vagy legalább azonos erősségű csapattal játszunk.

Volt már többször, hogy tévedtem és mégis mi nyertünk végül, de mikor van valami tétje is akkor egyszerűen nem tudok arra gondolni, hogy mi nyerjünk, és sokszor kedvetlenül megyek fel a pályára. A csapattársaimnak ezt nem is mondom mert félek, hogy elvenném a kedvüket, és megingana a bizalmuk irántam, pedig a barátaim.



2019. máj. 14. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyenkor az esélytelenség nyugalma számít.

Ha sokkal erősebb az ellenfél, kis célokat tűzök ki. Bosszantsam labdatartással, ijesszek rá, húzzam az időt, stb. A lényeg, hogy kizökkentsem a magabiztosságából.

2019. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb úgy hozzáállni, hogy a versenyek célja nem csak a győzelem, hanem a tapasztalat szerzés is, erősebb ellenféllel talán te is erősödsz és tanulsz valamit, ez is számít hosszútávon, nem csak mindig rögtön a győzelem.


Ha le is akarsz győzni valakit, nem muszáj rögtön az első meccsnél, adhatsz időt magadnak, hogy kiismerd az ellenfél gyengéit és abban bízni, hogy egyszer sikerül, ha nem is most rögtön.

2019. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, sőt...

Anno pont ezért kimagaslóan teljesítettünk (nyilván a mezőnyhöz képest)

2019. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!