Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Miért gúnyolják,nézik le egymást az emberek,vagy miért viccelődnek más betegségén vagy nyomorán értem én,hogy sokan felsőbbrendűnek érzék magukat de sosem tudhatják mi történhet velük életük során,egy betegség vagy bármi más.Most pont egy olyat láttam ahol egy nagyon kövér nőt gúnyoltak ki értem én,hogy a sok agyhalottnak az vicces,hogy kövér és jön az ámbrás cet,meg bálna meg zsírdisznó és egyéb sértegető szarság de basszus emberek vagyunk mindannyian lehetünk fekete,fehér,sárga,kövér,vékony,stb....

Nem értem miért ilyen szemetek az embereke?Bár nekem azt mondták mikor valaki megszól valakit nem szabad a szívére venni mert a megszóló a saját lelki nyomorát vetíti ki más emberre.



2019. máj. 17. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legtöbb ember lenézi a másikat, csak nem mondják ki. Aki kimondja az meg bunkó a legtöbbek szerint, szerintem meg csak őszinte. Egyáltalán nem vagyok tökéletes, de én el várom a környezetemben lévőktők, hogy elém álljanak és elmondják a véleményüket rólam. Így tudok rajta csak változtatni, hiszen ha nem mondják, azt hiszem az jól van úgy.
2019. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert nagyobbnak hiszik magukat.. Ne aggódj majd az élet visszaadja illetve lealacsonyítja őket! Csak idő kérdése.
2019. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én zsírdisznó vagyok, bálna, ámbráscet. Viszont okos vagyok, és lenézem a többi embert, akik hülyék.
2019. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"a sok agyhalottnak az vicces," Ez az egyik. A másik pedig az,hogy ő milyen tökéletes stb.
2019. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a taposás már általános. Nem mindenkit neveltek meg eléggé.
2019. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert ez az ország telis tele van "jóindulatú" emberekkel, aki nagyon "racionálisan" gondolkodnak. Aztán csodálkoznak, hogy miért járnak doktorhoz 100-féle bajjal... Mert a méreg, a másikkal szembeni áskálódás valahol kijön...
2019. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szomorú :(
2019. máj. 19. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Zsírdisznókról....fogadd el magad! Igen, majd a dokinál kikötsz,jó kis vérnyomás bajokkal,szívbetegségekkel... 500kilós sertés, láb = comb+vádli? Francokat. Egy tönk az egész,mint egy darab fa. És akkor el lehet fogadni magad. Ez nem csak szépséghiba, senki nem akar egy olyan emberrel együtt élni,aki nem törődik ennyire magával.
2019. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni,mert értelmes választ írni luxus,és érvelni is a kommentem ellen ,lepontozni könnyebb,mert mindig a legkönnyebb út a nyerő. Könnyebb tönkretenni magunkat a sok méreggel, egészségtelenebbnél egészségtelebb dolgokkal... És nem én nőttem fel cigin,pián,meg hamburgeren,nem én ettem a a te/ti hasatokba,meg nem én füstöltem tele a tüdőtöket sem mindenféle trutyival.
2019. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó érzés basztatni valakit. Ha valakivel van bajom azt megmondom. Tudom, hogy vannak hibáim, el is viselem, ha valaki a szemembe mondja.
2019. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!