Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le a káromkodás...

Hogyan szokjak le a káromkodásról, illetve más emberek szídásáról?

Figyelt kérdés

Lassan senki nem mer már hozzámszólni, mert szídom az embereket, ha beleszólnak, abba amit csinálok, sokszor a szüleimet is szídom, nem vagyok normális. Egy kis csíra vagyok hogyan változtassak, iskolában még nem csinálok ilyet.

16/F



2019. máj. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tele vagy haraggal, és mindenkire kivetítgeted. Meg kell tanulnod kezelni

hallgass meg egy előadást róla:

https://www.youtube.com/watch?v=rDdkmKyYYy8

és ezt a könyvet is tudom ajánlani:

[link]


Az efféle viselkedés erősen belülről jön, és nagyon megnehezítheti az életed. valahogy meg kell találni a forrását, ami mindenképpen benned van, nem a másik a hülye.

2019. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2019. máj. 15. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre sehogy. A feszültség így jön ki belőled. Nem mondom, hogy tök jól de egészséges ember levezeti a haragot, dühöt, csalódottságot, ugyanis nem korlátlan a türelmünk. De amíg ki nem találod, hogy mi nyugtat meg, mi vezeti le addig kár arra gondolni, hogy abba tudod hagyni. Utána majd elmúlik.
2019. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla, hogy a levezetést kéne elhalasztani, egyszerűen csak nem elfogadható harag levezetési technika ráborítani azt más emberekre, ennek ellenére sajnos sokan így csinálják. Alapvetően sokan még azon a szinten sincsenek, hogy amikor van bennük egy érzés azt azonosítani tudják...tehátcsak élik a haragot, vagya bánatot, de nem mondják ki maguknak, nem gondolják végig hogy most haragszom és ezért máshogy látom a világot mint amilyen.
2019. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!