Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok fiatal embereket magas...

Tudtok fiatal embereket magas IQ-val, ezerszer gyorsabb gondolkodással? Akik nem csak jól tudnak szónokolni vagy szép a pofijuk, hanem néha megdöbbentőek.

Figyelt kérdés

Pl Keshának magas 140, kiváncsi vagyok fiatalon miben hasonlítottak. De ő inkább érzelmileg.

Meg van egy videójáték LoL és az egyik streamer nagyon gyorsan érte el a legmagasabb rangot egy nehéz hőssel, szereti a gyors zenét(dr peacock), és...a tesóm sűrget szóval majd később befejezem miben hasonlítanak, mert nem lesz netem. D:


Bármi jöhet, kiváncsi vagyok, köszi:)



2019. máj. 18. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Michelle Wild. Mondjuk már nem fiatal, de a videóin még az. Emlékszem meg is hívták egy IQ-s TV műsorba még 2003 környékén.
2019. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Én kapásból tudok hármat de nem híresek. Hála az égnek, mert az egyik én vagyok, a másik 2 pedig 2 jóbarátom.
2019. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!