Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak itt olyanok...

Szerintetek vannak itt olyanok a gyakorin akik nem azért regisztráltak ide hogy segítsenek ha nem azért hogy belerúghassanak másokba?

Figyelt kérdés
Èn is megkaptam már itt hogy szánalmas még nyomi vagyok
2019. máj. 19. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyenek mindenhol vannak.
2019. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Tojni kell ezeknek a véleményükre. Le kell pontozni őket 20 profillal,és akkor ők fogják szarul érezni magukat. Meg is érdemlik.
2019. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne volnának. Sok szaréletű troll. És a GYK még istenes. Ezek csinálnak maguknak saját fórumokat is, hogy kedvükre gyűlölködhessenek. Elképesztően sok gyökér van a világban, akiket társadalmilag kívánatos lenne tarkón lőni. Úgysem termelnek semmit, csak itt verik magukat, hogy ők milyen tökéletesek és sikeresek... de akkor miért nincs jobb dolguk, nem értem.
2019. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Magyar fórumokon jóval magasabb ez az arány. külföldi fórumokon elenyésző.
2019. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A youtube videók alatt is szoktam olvasni a kommenteket ott is kiosztják rendesen a kommentelő a sztárokat.
2019. máj. 19. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, én! ^^
2019. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
en is! de legalabb en bevallom :D
2019. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7 - nagy büszkeség :D
2019. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az talán erős megfogalmazás, hogy csak belerúgni, de tény, hogy ez az oldal messze nem kérdések megválaszolásáról szól. Sokkal inkább bizonyos témák kibeszéléséről. Ami aztán vérmérséklettől függően elfajulhat, de bízzunk benne, hogy sokan inkább hasonló érdeklődésű és világnézetű beszélgetőtársakat keresnek, nem direkt ellenségeket.
2019. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Le kell pontozni őket 20 profillal,és akkor ők fogják szarul érezni magukat."

Megsúgom a válaszadók 99%-át piszokul nem érdekli mennyire pontozzák le a válaszait. Van 1%, aki folyton sír miatta, de a többieket fullra nem érdekli.

2019. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!