Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan szépek és csinosak...

Miért olyan szépek és csinosak az orvostan hallgató lányok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször kellett mennem kórházba különböző okok miatt és feltűnt, hogy az ott dolgozó orvostan hallgató lányok (lehet köztük már többen rezidensek is) többsége kifejezetten dekoratív, de minimum átlag feletti módon szép. Rengeteg köztük a min. 170 magas, vékony alkatú, de fitt lány és arcra is nagyon szépek. Ilyen tipikus modellalkatúak. Nem mind, de nagyon sokan. De akik nem ilyenek azok is nagyon csinosak és szépek. De majdnem ugyanez igaz a +30-40 éves már idősebb női orvosokra is, de természetesen rajtuk már látszik, hogy inkább MILF kategória. Viszont simán meg tudom különböztetni a ápolónő/asszisztens/takarító személyzetet az orvosoktól, annyira szembetűnő a szépségük közötti különbség. Fogalmam sincs miért van ez. Az intelligenciát is ilyen mértékben meghatározza az átlag feletti genetika vagy simán azzal magyarázható, hogy a csinos, szép lányoknak alapból olyan szintű önbizalma van, ami miatt az orvosit is el tudják végezni? Vagy a harmadik lehetőség, hogy az orvostan hallgatók többségének már a nagyszülei is értelmiségiek/orvosok voltak, akik már akkor tökéletes életminőséget tudtak maguknak biztosítani és generációkon át öröklődtek a jó adottságok így a mai fiatalok már alapból tökéletes génállománnyal rendelkeznek. Érdemes megjegyezni, hogy a férfi kollégáig egy része is azért elég jóképű bár köztük azért többen vannak akik nem annyira sorolhatóak a Tom Hardy/Chris Hemsworth kategóriába és több alacsony/nyikhaj/stréber fiú orvostan hallgatót is szoktam látni, de a csajok azok nagyon ott vannak. Sokszor tényleg azt éreztem mintha egy kórházi tematikájú felnőttfilmes castingon lettem volna. Tud valaki erre egy ésszerű magyarázatot adni?

2019. máj. 20. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Ja meg a kedvencem amikor romantikus összebújáskor a legundorítóbb belsős orvosi esettanulmányokat mesélik full közönnyel, elviccelkedve... patológiás meg urulógiás meg mittutomén milyen szétkaszabolt sürgősségi betegek szerencsétlenségeit, miközben ott fekszik veled az ágyban összebújba :D

Ez annyira jellemző...


Jó biztos nem mindenki ilyen, de nagyon sokaknak teljesen rámegy az agyára a klinikum,és nehéz megőrizni a lelki stabilitást... vagy átalakul teljes közönnyé a dolog, ami egy külsős "földi halandó" számára horror.


Persze ez is általánosítás, de nem könnyű velük az fix 😃

Ettől még sok a jó nő bizony. Talán kevésbé csinosat nem is ismerek, ez a vicc.

2019. máj. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Szentkirályi fogászaton volt egy kis tanuló csaj pár évvel ezelőtt! Igazi nagykepű már ranénésre is! Viszont nagyon szép és szexi volt! Rögtön fel is izgultam ahogy a számban nyúlkált.


A kérdésedre a válasz talán annyi , hogy általában pénzes családok gyerekei lesznek orvosok. Ahol meg van pénz ott mindenre van. A kajalasra és sportra is. Ezért neznek ki jól a legtöbben!

2019. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem a pénz miatt van. A sport és jó kaja az egészség megőrzéséhez kell főleg.


Ez egy egyszerű evolúciós tényező.


Az alapból széparcú, jó genetikával rendelkező lányok (de férfiak is) gyakran törtetőek sikeresek. Nekik jogásznak, orvosnak vagy valami menő szakmabelinek kell lenni.


Az "elit szakmákban" valószínűleg ezért több a jó külsejű ember.

2019. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Orvosként azt kell mondanom, hogy tényleg sok a szép medika, habár huszonegy-két évesen igazából inkább igénytelen nő van, mintsem ronda. Sajnos 90 százalékuk viszont iszonyatosan beképzelt minél közelebb a diploma annál inkább elszállnak maguktól. Végzés előtt komolyan a hányinger kerülgetett sokuktól annyira nem volt bennük semmi szerénység, csak a hatalmas egó. Ráadásul többségük szakbarbár. Persze vannak kivételek, de nem olyan sok.

Aztán egy-két év klinikum meg életbácsi által adott pofon után kicsit normálisabbak lesznek.

2019. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Patikamérleg pontosan én is ezt tapasztaltam :D
2019. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%

Ezt már én is megfigyeltem. Biztos a sokadik generációs jó családi/anyagi háttér a fő oka.

Mint egy pozitív szelekció.

Egyébként - elvonatkoztatva a medikáktól, ez már kamaszkorban megfigyelhető az iskolázottabb réteg gyerekeinél.

Nézd meg kik mennek ki és be egy elitgimibe és kik egy szakközépbe, egy szakmunkásképzőről már nem is beszélve.

Jó családokban, van pénz, ész, jó kaja, sport, jó ruhák stb.

2019. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!