Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen gyakori lenne a...

Tényleg ilyen gyakori lenne a füvezés?

Figyelt kérdés

egyetemre feljöttem Pestre és eléggé kiakadtam ezen.

Gólyatáborban is ott szívták többen, volt hogy elhívtak házibuliba ott is mindenki, mintha ez valami természetes dolog lenne, mint egy sör egy péntek este


2019. máj. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Viszonylag gyakori, de azért nem annyira, mint az alkohol. Gólyatáborban mondjuk furcsa, nálunk annak idején kifejezetten kérték, hogy törvény szerint tiltott dolgokat ne, és ehhez tartottuk is magunkat tudomásom szerint.


De miért akadsz ki rajta? Én a magyarok alkoholmániáján akaodik ki, hogy az emberek a sárga földig isszák magukat, és összehányják az utcákat. Maga a látvány is undorítóbb, meg az egészségre is károsabb, mint a tépés.

(Persze valóban az a legkevésbé kártékony amit te mondasz, hogy egy sör péntek este, és kész. De hát az egyetemisták nem így működnek...)

2019. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Nekem is ez volt egyetemen, de most még munkahelyen is szokott lenni olyan aki vesz. Miért akadsz ki rajta? Az alkoholtól és a nikotintól eltérően nem alakul ki tőle fizikai függőség. Én személy szerint nem szeretem de nem értem miért kéne jobban zavarjon ha szívja valaki egy buliban mintha valaki cigizne vagy inna egy sört.
2019. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én ismerek olyan várost, hogy kis túlzással elmondható volt az ottaniakról egy időben, hogy vagy szívtak, vagy árultak, vagy épp le akarta jönni, szóval konkrétan szerintem nem volt család a városban, akinek valamilyen formában ne lett volna köze a cucchoz. (nem csak fűhöz)
2019. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem csak Pesten gyakori... nem hivatalos statisztika szerint az emberek tizede évi szinten biztosan füvezik, de valószínű még többen is ennél jóval. Magával ezzel nincs is óriási baj (néhány hiedelemmel ellentétben, nagy mennyiségű használatnál igencsak tud fizikai függőséget okozni, munkám során nem kevés 18 év alattival találkoztam akik függtek tőle... ÉS NEM, NEM HERBÁL VOLT, MARIHUÁNA) normális mértékben (ez igaz az alkoholra is) hanem ha túlzásba viszik, vezetsz közben stb. nem valószínű bármi bajod lehet tőle, bár egy pánikrohamot kis eséllyel összelehet szedni.



Szóval egyre gyakoribb, de amíg nem esnek túlzásba addig nincs baj.

2019. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bezony.
2019. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Én sem tudok úgy sétálni pesten, hogy ne csavarja ki az orromat a fűszag minden harmadik sarkon. Bizonyos helyeken szívbaj nélkül a tömeg szeme láttára tekerik a dzsót, de senkit sem érdekel, senki nem ront rájuk. Én sem fogok itt álszenteskedni, bár már nem tartozom ilyen közegbe és ilyen életbe, jobban örülnék, ha nem találkoznék ilyenekkel, de engem sem ez zavar.

Az a nyomorult herbál viszont igen, amit sufniban kitudja miből raknak össze, majd minden idiótára rámennek, hogy ötszázért vigye, viszi is a szerencsétlen, én meg üvöltő, őrjöngő, vagy összeeső emberekhez hívhatom a segítséget, miközben ránézni is félek, ő meg talán egész életére megnyomorul attól, ami a szervezetébe kerül.

Ha már narkózunk, akkor narkózzunk tisztán, felőlem szívjon be mindenki, aki csak akar, de ne idegmérget. :/

2019. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Az előttem írónak igaza van, tömegben / tömeg mellett tépni valóban nem szép dolog, mást valóban jogosan zavarhat, ha a füstödet kell szagolnia.

2019. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!