Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek prűd vagyok...

Szerintetek prűd vagyok azért, mert engem nagyon zavar ha elöttem, tőlem fél méterre szinte már dugnak és fogdossák egymás fenekét miközben nyalják falják egymást?

Figyelt kérdés
bennem ez egyfajta undort vált ki, pedig normális embernek tartom magam és nincsenek ferde hajlamaim. De múltkor az auchanban nagy sor volt és elöttem elkezdtek csókolózni, fogdoni egymás fenekét, az egyik bele is nyúlt a nadrágjába a másiknak és ezt a sorban elöttem. hát eléggé kiakadtam.
2019. máj. 21. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, nem csak téged zavar
2019. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy prűd. Imádok szexelni, de szerintem ez olyasmi ami csak a résztvevő felekre tartozik, nem pedig nagyközönségre.
2019. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
legközelebb vágj hozzájuk egy doboz óvszert ami ott van a polcokon a kasszáknál
2019. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért jó egy saját pecó. Nekik jó de amúgy tényleg irritáló
2019. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ezek amolyan éretlen segghülyék, akik ennyire nem bírnak a libidójukkal. Én 1x szemtanúja voltam, ahogy leköptek egy ilyen párocskát, mert túl hangosan "cuppogtak" a metrón, és nem tudták felfogni, hogy ez másokat zavar, meg momentán az ilyet otthon kéne csinálni.
2019. máj. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Én valamelyik nap megálltam, és úgy tettem, mintha videóra venném őket. Közöltem velük, hogy megy youtubera. Abbahagyták felháborodva. Vicces volt.
2019. máj. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy prűd.Ez van,amikor két nyomi egymásra talál,és onnantól kezdve csak ők léteznek a világon.
2019. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem prűdség kérdése. Nem vagyunk állatok és ösztönlények (legalábbis nem mindannyian), mi is szoktunk szexelni és fogdosni egymást otthon. Azért otthon, mert tudjuk, hogy mások erre nem kivancsiak és közösségben tudunk normálisan viselkedni. :D
2019. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy prűd: engem is frusztrál a cuppogás, nyáladzás:) főleg tömegközlekedési eszközön hallva azt. Visszataszító az a hang.
2019. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!